طرفداران کریپتو برای رسیدگی به حقوق حریم خصوصی متمم چهارم کاربران، خلاصه amicus را ارسال می کنند


خلاصه نامه amicus در حمایت از درخواست تجدیدنظر به خدمات درآمد داخلی به دلیل حکم دادگاهی در سال 2017 که Coinbase را مجبور کرد اطلاعات بیش از 14300 کاربر خود را به IRS تحویل دهد، ثبت شد.

گروه حامی ارزهای دیجیتال DeFi Education Fund (DEF) از دادگاه ایالات متحده خواسته است که جنبه های منحصر به فرد فناوری بلاک چین را هنگام ارزیابی حقوق حریم خصوصی کاربران ارزهای دیجیتال تحت اصلاحیه چهارم در نظر بگیرد.

DEF در 20 اکتبر گزارشی مشترک با دادگاه استیناف ایالات متحده (دایره اول) ارائه کرد و از چالش جیمز هارپر با خدمات درآمد داخلی به عنوان بخشی از مبارزه برای جلوگیری از دسترسی نامحدود دولت ایالات متحده به تاریخچه تراکنش‌های ارز دیجیتال یک کاربر حمایت کرد. بستر، زمینه.

هارپر یکی از 14355 کاربر کوین بیس بود که اطلاعات آنها توسط صرافی ارزهای دیجیتال به IRS منتقل شد. پس از تصمیم دادگاه در سال 2017 که جرقه مبارزه برای حقوق حفظ حریم خصوصی دیجیتالی قوی‌تر شد.

WEF استدلال کرد که متمم چهارم باید برای ایجاد توازن مجدد در اختیارات تحقیقاتی مجری قانون و حق افراد برای حفظ حریم خصوصی مالی در عصر دیجیتال تجدید نظر شود.

زمانی که سوابق قدیمی با فناوری جدید روبرو می‌شوند، دادگاه‌ها باید «حفاظت از حریم خصوصی دولت را که در زمان تصویب اصلاحیه چهارم وجود داشت، تضمین کنند».

چهارمین متمم قانون اساسی ایالات متحده برای محافظت از مردم در برابر جستجوها و توقیفات غیرمنطقی توسط دولت است.

WEF همچنین به Carpenter v.

گروه حمایت همچنین توضیح داد که از آنجایی که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را می‌توان در دفتر کل عمومی ردیابی کرد، می‌توان هویت‌های واقعی را به آدرس‌های مستعار مرتبط کرد.

WEF توضیح داد که این امر بر معیشت همه 14355 کاربر در پرونده Coinbase تأثیر گذاشته است:

بنابراین ادعای دولت در این مورد شامل هر تراکنش هر کاربر، اکنون و برای همیشه، از جمله «روابط خانوادگی، سیاسی، حرفه‌ای، مذهبی و جنسی» می‌شود.

WEF افزود: «او خلاصه‌ای «مفصل، دایره‌المعارفی و بدون زحمت» از زندگی هارپر و 14354 نفر دیگر را به دولت داد.

گروه لابی استدلال کرد که این سطح از بینش بسیار فراتر از آن چیزی است که می توان از طریق سوابق بانکی سنتی به دست آورد.

مرتبط با: گروه های حفظ حریم خصوصی بلاک چین از کنگره جدید ایالات متحده می خواهند تا از حقوق حریم خصوصی محافظت کند

ماموریت صندوق آموزش DeFi آموزش سیاستگذاران در مورد مزایای مالی غیرمتمرکز و ارائه وضوح نظارتی برای اکوسیستم DeFi است.

انتظار می رود تصمیم نهایی هارپر علیه ورفل و خدمات درآمد داخلی سابقه ای برای حقوق حریم خصوصی دیجیتال و اقدامات اجرای قانون در ایالات متحده ایجاد کند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید