Crunchbase از AllianceBlock برای پشتیبانی از برنامه های جدید در DeFi استفاده می کند


Crunchbase با AllianceBlock همکاری می کند تا داده های تجاری را برای کسب و کارها و توسعه دهندگان بلاک چین در دسترس تر کند.

AllianceBlock، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های مالی غیرمتمرکز، با Crunchbase، یک پلتفرم تحقیقاتی، همکاری کرده است تا داده‌های خود را در دسترس کاربران Data Tunnel قرار دهد.

این همکاری به Crunchbase اجازه می‌دهد تا داده‌های تجاری را برای کسب‌وکارها و توسعه‌دهندگان بلاک چین قابل دسترس‌تر کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد برنامه‌هایی مانند مدل‌های احتمال پیش‌فرض، پروفایل‌های جذب مشتری، نقشه‌های بازارهای بلااستفاده و غیره بسازند.

محتوای Crunchbase شامل اطلاعات سرمایه‌گذاری و تأمین مالی، اعضای مؤسس و افراد در موقعیت‌های رهبری، ادغام و اکتساب، اخبار و روندهای صنعت است.

تونل داده به عنوان یک پلت فرم هم برای سازمان های سنتی و هم برای افرادی عمل می کند که اغلب به منابع اطلاعاتی متعددی برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه در مورد دارایی های خود متکی هستند. با تونل داده، آنها می توانند اطلاعات را بدون واسطه به اشتراک بگذارند، بررسی و ترکیب کنند. تونل داده AllianceBlock در اکتبر 2022 برای ایجاد یک بازار عمومی برای داده های استاندارد راه اندازی شد.

در سال 2021، AllianceBlock ادغام خود را با Avalanche، یک پروتکل امیدوارکننده “Internet of Finance” اعلام کرد. این ادغام به کاربران امکان می دهد مستقیماً از Avalanche به پایانه سرمایه گذاری DeFi AllianceBlock، خدمات مالی همتا به همتا، ویژگی های رمز تغییرناپذیر و راه حل های مشتری خود را بشناسند دسترسی داشته باشند. این مشارکت همچنین شامل کار توسعه با Ava Labs، توسعه دهندگان پشت بهمن است.

مرتبط با: Crypto Biz: Mastercard شبکه را به USDC باز می کند، OKX کانادا را ترک می کند، بیت کوین صعود می کند

در همان سال، AllianceBlock فناوری‌ها را با Flare، یکی دیگر از موجودیت‌های فناوری بلاک چین، ادغام کرد که هدف آن فعال کردن زنجیره‌های بلوکی برای دسترسی به داده‌های دنیای واقعی در اجرای قراردادهای هوشمند است. این دو شرکت به دنبال توسعه زنجیره‌های بلوکی با فناوری یکدیگر بوده‌اند، از پل‌های زنجیره‌ای متقابل گرفته تا صرافی‌های غیرمتمرکز و شبکه‌های اوراکل.

مجله: Hodler’s Digest ضامن وثیقه SBF عمومی می شود، چارچوب کریپتو بریتانیا و اخبار سلسیوس: Hodler’s Digest، 29 ژانویه تا 4 فوریه
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *