هشدار درمانی مهم به جامعه توسط تیم SHIB: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • لوسی هشدار درمانی دیگری را به اشتراک می گذارد
  • تیم SHIB هیچ کاری نمی تواند در برابر کلاهبرداری انجام دهد

مدیر بازاریابی رسمی SHIB، لوسی، به حساب X (توئیتر سابق) رفت تا به جامعه جهانی شیبا اینو در مورد خطراتی که در حال حاضر با آن روبرو هستند هشدار دهد. به طور خاص، خطرات مربوط به توکن TREAT است – عمدتاً به این دلیل که هنوز راه اندازی نشده است.

لوسی هشدار درمانی دیگری را به اشتراک می گذارد

علاوه بر این، لوسی اعتراف کرد که در این هفته “از کریپتو استراحت می کند”. لوسی بار دیگر به ارتش SHIB یادآوری کرد که توکن TREAT هنوز توسط توسعه دهندگان Shiba Inu راه اندازی نشده است.

این هشدار اولین و یا حتی دومین هشداری نیست که لوسی و سایر اعضای تیم SHIB اخیراً صادر کرده اند. دلیل این هشدارهای مکرر آنها این است که کلاهبرداران کاربران ناآگاه اکوسیستم Shiba Inu را هدف قرار می دهند و پیشنهاد خرید توکن های تقلبی TREAT را می دهند.

این توکن اهداف متعددی را دنبال می‌کند که یکی از آنها نقدینگی را برای استیبل کوین SHI که در حال حاضر روی آن کار می‌شود، فراهم می‌کند. جالب اینجاست که فوربس مقاله ای در مورد TREAT منتشر کرده است که بیان می کند این سکه در حال حاضر در گردش است. با این حال، تیم شیبا اینو هر از گاهی به جامعه یادآوری می کند که TREAT هنوز تکمیل یا منتشر نشده است.

مرتبط با

تیم SHIB هیچ کاری نمی تواند در برابر کلاهبرداری انجام دهد

در پست‌های اخیر خود در رسانه‌های اجتماعی، اعضای تیم SHIB قویاً توصیه می‌کنند که کاربران چک‌های جامع داده‌های مربوط به اکوسیستم Shiba Inu و راه‌حل لایه ۲ آن، Shibarium را انجام دهند.

این توکن‌ها معمولاً در ShibaSwap راه‌اندازی می‌شوند و از آنجایی که این یک صرافی غیرمتمرکز است، نمی‌توانند هیچ توکن تقلبی راه‌اندازی شده روی آن را ببندند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید