هشدار مهم SHIB که توسط تیم به انجمن شیبا اینو ارائه شده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • هشدار تقلب بزرگ از لجر دریافت شد
  • عملکرد قیمت SHIB

کارشناس رسمی بازاریابی تیم توسعه Shiba Inu، که ترجیح می‌دهد لوسی نامیده شود، از پلتفرم رسانه اجتماعی X (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) استفاده کرد تا هشدار مهمی را برای کسانی که مدت‌ها در فضای رمزنگاری هستند صادر کند. اکنون زمان آن فرا رسیده است و برای مبتدیان نیز.

پس از ارائه یک مقدمه کوچک، لوسی به همه در فضای رمزنگاری هشدار داد که مراقب باشند و مراقب کلاهبرداران و کلاهبرداران بالقوه ای باشند که صنعت کریپتو پر است. این مجرمان سایبری هم معامله گران با تجربه و هم سرمایه گذاران و تازه کارها را در فضای ارزهای دیجیتال هدف قرار می دهند. در اخطار لوسی می‌گوید: «مواظب باشید و در فضای رمزنگاری ساده‌لوح نباشید.

هشدار تقلب بزرگ از لجر دریافت شد

در اوایل این هفته، لجر، سازنده کیف پول سخت‌افزار ارزهای دیجیتال، هشداری به جامعه ارزهای دیجیتال در مورد نوع جدیدی از کلاهبرداری به نام «مسمومیت آدرس» صادر کرد.

این کلاهبرداری جدید اخیراً به کیف پول های TRX، MATIC و ETH ضربه زده است. مکانیسم این کلاهبرداری در عنوانی کوتاه توسط تیم لجر توضیح داده شد. یک روز، یک کاربر با چند سکه یا NFT ناشناخته روبرو می شود که به طور مرموزی به کیف پول او راه پیدا کرده است. لجر هشدار می دهد که نباید با این سکه ها/NFT ها تعامل داشت و بهتر است آنها را از دید پنهان کنید.

کلاهبرداران مقدار کمی پول / توکن های غیرقابل تعویض را به کیف پول مورد نظر خود ارسال می کنند. آدرس، کیف پول فرستنده (کلاهبردار) را در لیست تراکنش ها ثبت می کند و سپس کلاهبرداران امیدوارند که کاربر به طور تصادفی آن کیف پول را برای انتقال رمزنگاری انتخاب کند.

تیم لجر می‌گوید، به همین دلیل ضروری است که همیشه آدرسی را که می‌خواهید پول خود را به آن ارسال کنید بررسی کنید و کورکورانه آن را کپی نکنید.

مرتبط با

عملکرد قیمت SHIB

طی هفت روز گذشته، دومین ارز رمزنگاری شده محبوب ترین میم، شیبا اینو، بیش از 14 درصد از دست داده و به 0.00002 دلار سقوط کرده است.

پس از افت 7 درصدی که توسط SHIB بین پنجشنبه و جمعه مشاهده شد، میم کوین توانست بهبودی کوچکی را تجربه کند و 3.23 درصد را دوباره به دست آورد. همانطور که من این داستان را می نویسم، دارایی در 0.00001803 دلار تغییر می کند.

با این حال، طبق گزارش اخیر Santiment، SHIB شانس خوبی برای افزایش در کوتاه مدت دارد، زیرا شاخص MVRV 30 روزه 19.1- درصد را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد این ارز دیجیتال به‌شدت کمتر از ارزش‌گذاری شده است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید