هشدار مهم SHIB صادر شد، در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تیم شیبا اینو یک یادآوری انتقادی به جامعه خود صادر کرده است. پیام این است که هیچ ایردراپ رسمی SHIB وجود ندارد و هر پیشنهاد ناخواسته ای که ادعا می کند با پروژه SHIB مرتبط است کلاهبرداری است، به ویژه آنهایی که در زیر پست های رسمی SHIB X ظاهر می شوند.

Airdrops به روشی محبوب برای توزیع توکن ها در کیف پول اعضای جامعه فعال در فضای رمزنگاری تبدیل شده است. آنها اغلب به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی برای افزایش تعامل و پاداش به حامیان وفادار استفاده می شوند. با این حال، این تاکتیک توسط بازیگران بدخواه نیز ترجیح داده می شود که می خواهند از افراد بی احتیاط سوء استفاده کنند.

مرتبط با

اعلامیه تیم SHIB به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای محافظت از جامعه خود در برابر کلاهبرداری احتمالی عمل می کند. هدف آنها با تأیید اینکه هیچ ایردراپ رسمی صورت نگرفته است، جلوگیری از گرفتار شدن علاقه مندان SHIB به طرح های فریبنده ای است که می تواند منجر به زیان مالی شود.

کلاهبرداران اغلب از تاکتیک های پیچیده ای برای به نظر رسیدن قانونی استفاده می کنند، مانند کپی کردن پست های رسمی یا استفاده از نام های کاربری مشابه. تیم SHIB توصیه می کند که همه پیشنهادات ناخواسته ممکن است کلاهبرداری هایی با هدف سرقت رمزنگاری باشد. از این منظر، هر پیشنهادی که افراد را ملزم به ارسال پول یا افشای کلیدهای خصوصی خود کند، یک پرچم قرمز است و باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد.

این مقام رسمی SHIB X در توییتی نوشت: “یادآوری دوستانه: هیچ ایردراپ رسمی SHIB وجود ندارد. همه پیشنهادات ناخواسته زیر توییت ما کلاهبرداری هستند. اینها همه ترفندهایی برای سرقت رمزنگاری شما هستند. از کیف پول خود محافظت کنید و روی پیوندهای مشکوک کلیک نکنید.”

جامعه SHIB تشویق می شود که مراقب باشند و از کیف پول خود محافظت کنند. آنها هرگز نباید روی لینک های مشکوک کلیک کنند.

یادآوری تیم SHIB یک هشدار دوستانه اما قاطع به همه دنبال کنندگان آن است: هوشیار باشید، پیشنهادات ناخواسته را زیر سوال ببرید و فقط به منابع تایید شده اعتماد کنید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید