هشدار مهم SHIB Token صادر شده توسط تیم Shiba Inu: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • هشدار رمز مهم SHIB به جامعه ارسال می شود
  • تیم SHIB کاری جز این نمی تواند بکند

عضو انجمن شیبا اینو @Digarch در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) پستی را برای به اشتراک گذاشتن هشدار ارسال شده به ارتش SHIB توسط یک مدیر SHIB Discord ارسال کرد.

در همین حال، قیمت توکن SHIB امروز توانست 3.66 درصد بهبودی را نشان دهد.

هشدار رمز مهم SHIB به جامعه ارسال می شود

عضو انجمن SHIB که در بالا ذکر شد تصویری از پیامی که توسط مدیر کانال Shiba Inu داوینچی در Discord پست شده بود را به اشتراک گذاشت. در این پیام، داوینچی به جامعه هشدار می دهد که “افراد فریبنده توکن های جعلی را منتشر می کنند که ادعا می کنند با توسعه دهندگان Shiba Inu و آینده Shibarium ارتباط دارند.”

داوینچی همچنین خاطرنشان می‌کند که این کلاهبرداران اکنون تاکتیک‌هایی را که به کار می‌گیرند تغییر داده‌اند، «از سوءاستفاده از محیط‌های تحقیقاتی Ryoshi به سوء استفاده از کد Shiba State و Canine منتقل شده‌اند». طبق این پیام، این بازیگران مخرب شروع به اضافه کردن آدرس shib.io به ویدیوهای کلاهبرداری خود کردند تا جستجوهای واقعی را ارائه دهند و “اعتبار کاذب به طرح های خود بدهند”. با قضاوت بر اساس اشاره به جا مانده در پیام، آنها در حال حاضر از ShibaSwap dex استفاده می کنند.

تیم SHIB کاری جز این نمی تواند بکند

تیم SHIB، به نمایندگی از داوینچی، به ارتش SHIB توصیه کرد که قبل از سرمایه گذاری در توکن های جدید مبتنی بر SHIB، بسیار مراقب باشند و تحقیقات کاملی را انجام دهند. آنها همچنین یادآوری کردند که توکن TREAT که تیم مدت‌ها پیش وعده راه‌اندازی آن را داده بود، هنوز راه‌اندازی نشده است، اما کلاهبرداران ممکن است خلاف آن را ادعا کنند.

در این پیام آمده است که هر نشانه ای که ظاهراً با آن مرتبط است “تلاش برای فریب و فریب جامعه” است.

مرتبط با

مدیر SHIB Discord توضیح داد که این توکن‌ها به دلیل ماهیت غیرمتمرکز ShibaSwap قابل ممنوعیت نیستند. بر اساس این پیام، تمام کاری که تیم SHIB اکنون می تواند انجام دهد این است که “نفی شدید این کلاهبرداران و اقدامات غیراخلاقی آنها را ابراز کند.”

اخیراً تیم Shiba Inu و توسعه دهنده اصلی مرموز آن Shytoshi Kusama از انتشار نسخه جدیدی از ShibaSwap خبر دادند که از شبکه اتریوم به Shibarium پل می‌کند. این به یک پلتفرم چند زنجیره ای تبدیل می شود و به کاربران اجازه می دهد ارزش را بین این دو بلاک چین جابه جا کنند. به طور خاص، زمان انتقال BONE از روزها به کمتر از یک ساعت کاهش یافته است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید