قانون مهم Ryoshi که توسط عضو SHIB به اشتراک گذاشته شده است زیرا انجمن لیست های استخوانی بیشتری می خواهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رهبر رسمی بازاریابی تیم Shiba Inu، که خود را لوسی می‌نامد، در پاسخ به پیام‌های متعددی که در آن جامعه SHIB همچنان از لوسی و اعضای تیم توسعه سوال می‌پرسد درباره فهرست‌های جدید توکن گاز Shibarium BONE، به X/Twitter رفت.

لوسی قانون مهمی را که توسط ریوشی در مورد این موضوع تنظیم شده به اشتراک گذاشت و به جامعه گفت که اگر می‌خواهند BONE در صرافی‌های ارزهای دیجیتال فهرست شود، چه باید بکنند.

قانون ریوشی در مورد لیست های جدید

لوسی برای جامعه روشن کرد که توسعه دهندگان Shiba Inu علاقه ای به فهرست کردن توکن های Shibarium در مکان های معاملاتی ارزهای دیجیتال ندارند. لوسی تاکید کرد که تمرکز آنها بر ایجاد یک “آینده غیرمتمرکز متمرکز بر DeFi” است. بنابراین هیچ فایده ای ندارد که از تیم در مورد لیست های مبادله جدید برای BONE، SHIB یا LEASH سوال کنید.

قانون تعیین شده توسط ریوشی، بنیانگذار مرموز شیبا اینو، این است که هرگز برای خرید توکن های فهرست شده در صرافی ها پولی نپردازید. به همین دلیل است که تیم SHIB هرگز به تیم های لیستینگ پول نمی دهد. همانطور که لوسی توضیح می دهد، تمام لیست های توکن های مربوط به Shiba Inu فقط توسط جامعه قابل نگهداری است.

او پیشنهاد کرد که کسانی که می‌خواهند توکن BONE در صرافی‌های جدید فهرست شود و راه‌حل لایه ۲ را یکپارچه کنند، باید مستقیماً و خودشان با صرافی‌ها تماس بگیرند. صرافی هایی را که می خواهید تگ کنید، به آنها ایمیل بزنید یا از رسانه های اجتماعی آنها بازدید کنید. بلند بلند باشید، ثابت قدم باشید و تسلیم نشوید!» این توصیه لوسی به جامعه شیبا اینو بود.

اما با وجود این توصیه، خود لوسی برچسب‌گذاری شده با صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال هند وزیر و CoinDCX با درخواست در نظر گرفتن فهرست کردن توکن BONE پس از افزودن SHIB.

تیم SHIB 45.3 میلیارد شیبا اینو را سوزاند

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، در 24 ساعت گذشته ردیاب Shibburn سوزاندن انبوه 9،352،492،391 ژتون سینه SHIB ساخته شده توسط تیم Shiba Inu را ثبت کرد، زیرا آنها همچنان به تبدیل توکن های BONE اختصاص داده شده از هزینه های Shibarium به SHIB و انتقال آنها به SHIB ادامه می دهند. کیف پول های غیر قابل مصرف

این پنجمین سوختگی بزرگی است که تیم SHIB از اواخر نوامبر انجام داده است. آنها در آن ماه و در دسامبر بیش از 36 میلیارد شیبا اینو را نابود کردند. اکنون با 9.3 میلیارد سوزانده شده جدید، کل مقدار SHIB سوزانده شده توسط توسعه دهندگان بیش از 45.3 میلیارد memecoin است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید