بیانیه اصلی منفی ETF اتریوم از سامسون مو، پیام او در اینجا است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، حامی سرسخت بیت کوین و رئیس شرکت متمرکز بر بیت کوین Jan3، همچنان به انتقاد از اتریوم و همه آلت کوین های دیگر ادامه می دهد و بیت کوین را به عنوان تنها ارز دیجیتال ارزشمند می ستاید.

این بار، او از نام کاربری X (توئیتر سابق) برای صحبت در مورد ETF های اتریوم نقطه ای اخیراً تأیید شده و همچنین حمله به آنها استفاده کرد.

“S-coins به بیت کوین کمک نمی کند”

موضوع توییت Mow در اوایل امروز “s-coins” بود، همانطور که حداکثرگرایان بیت کوین دوست دارند به آلت کوین ها اشاره کنند که نشان دهنده عدم تایید آنها است. سامسون موو در مورد تایید فوری ETF اتریوم که هفته گذشته انجام شد، گفت که “s-coins به بیت کوین کمک نمی کند” و برای او “هنوز بهترین دومی وجود ندارد”.

ماکسیمالیست بیت کوین معتقد است که ETF های نقطه ای اتریوم (به قول او “ETH امنیتی شده”) در حال حاضر با هیچ تقاضایی روبرو نیستند و علاقه مندان به بیت کوین به دلیل این ETF های نقطه ای اتریوم در مدل های خود تجدید نظر نخواهند کرد. هفته گذشته، Mow توییت کرد که این آخرین فرصت سرمایه گذاران برای فروش ETH بالای 0.05 BTC است.

مو با مایکل سیلر مخالفت می کند

با بیان این جمله که ETF اتریوم به بیت کوین کمک نمی کند، Mow به نوعی با بیانیه طرفدار بیت کوین و بنیانگذار MicroStrategy مایکل سیلر در تضاد است. Saylor که شرکتش بیت کوین را ماهانه خریداری می کند و آن را در ترازنامه خود قرار می دهد، در مصاحبه اخیر خود گفت که او معتقد است تایید ETF Ethereum می تواند برای BTC خوب باشد.

سیلر توضیح داد که این تصمیم مثبت SEC در مورد اتریوم کل طبقه دارایی را رشد می دهد و می تواند به جذب پول بیشتر به بیت کوین کمک کند.

مرتبط با

بلک راک از ETF بیت کوین Grayscale بهتر عمل می کند

حساب داده‌های زنجیره‌ای تحلیلی @lookonchain به اشتراک گذاشت که در ۲۹ می، ETF‌های بیت‌کوین شاهد جریان قابل‌توجه دیگری بودند که در مجموع ۲۰۷۵ بیت کوین به آن اضافه شد. ارزش این مقدار بیت کوین بیش از 140.8 میلیون دلار است.

بیشترین مقدار بیت کوین توسط بلک راک با 1503 بیت کوین به ارزش 102+ میلیون دلار ضبط شد. Fidelity 503 BTC اضافه کرد، در حالی که VanEck 206 BTC خریداری کرد. Grayscale شاهد خروج 47 بیت کوین بود. تا کنون، بلک راک از Grayscale به عنوان بزرگترین ETF بیت کوین با 19.59 میلیارد دلار بیت کوین در مقایسه با 19.6 میلیارد دلار Grayscale پیشی گرفته است.

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین 1.35 درصد افزایش یافت و از سطح قیمت 68000 دلار گذشت. با این حال، این افزایش حاشیه ای با عقب نشینی دنبال شد که ارز دیجیتال پرچمدار جهان را به 67430 دلار بازگرداند. این رقم 200 دلار بیشتر از قیمت روز گذشته بیت کوین است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید