هشدار مهم اتریوم SHIB توسط نماینده Shiba Inu به انجمن ارسال شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لوسی، کارشناس بازاریابی تیم SHIB، از حساب X (که قبلاً توییتر محبوب بود) استفاده کرد تا نکته مهمی در مورد SHIB برای جامعه این میم سکه محبوب توضیح دهد.

لوسی به سؤالی که اخیراً از او پرسیده شد در مورد اینکه آیا امکان استفاده از Shiba Inu در زنجیره اتریوم وجود دارد یا خیر، پاسخ داد. لوسی توضیح داد که چرا این کار بدون مشارکت توسعه دهندگان اتریوم امکان پذیر نیست.

چالش های استفاده از SHIB به عنوان توکن گاز در اتریوم

لوسی در آخرین توییت خود خاطرنشان کرد که برخی از افراد در جامعه شیبا اینو معتقدند استفاده از SHIB در زنجیره اتریوم برای پرداخت هزینه های گاز به طور مساوی با اتریوم ایده خوبی است.

رهبر بازاریابی SHIB چالش های فنی و مشکلات پیش روی این ایده را توضیح داد. لوسی به مخاطبان SHIB یادآور شد که اتریوم با چه چیزی شروع خواهد کرد: یک پلتفرم دیجیتال برای ساخت و استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند. برای استفاده از قراردادهای هوشمند، توکن های ETH برای مشاهده اقدامات انجام شده در این شبکه مورد نیاز هستند. به همین دلیل است که ETH به عنوان “هزینه گاز” استفاده می شود. این شبکه را نیرو می‌دهد و ماینرها را تشویق می‌کند تا تراکنش‌های شبکه را تأیید کنند.

این سوال در مورد امکان استفاده از یک توکن غیر بومی در اتریوم باعث ایجاد ابروها می شود. اما لوسی صبورانه توضیح داد که چرا این امکان پذیر نیست. اولین دلیلی که او بیان می کند این است که اتریوم برای اجرا بر روی ETH طراحی شده است نه SHIB. سازگاری نزدیکی بین آنها وجود ندارد. هیچ توکن غیر بومی دیگری را نمی توان برای پرداخت هزینه گاز در اتریوم استفاده کرد.

لوسی همچنین خاطرنشان کرد که استفاده از توکنی غیر از توکن بومی (مانند SHIB) در اتریوم ممکن است باعث مشکلات فنی و امنیتی شود. استفاده از توکنی غیر از اتریوم «می‌تواند این مکانیسم را مختل کند و به طور بالقوه امنیت و قابلیت اطمینان شبکه را به خطر بیندازد» زیرا اتریوم از الگوریتم سهامی که برای ETH طراحی شده است به‌عنوان توکن گاز در کنار سایر ویژگی‌ها استفاده می‌کند.

در نهایت، لوسی همچنین به ملاحظات عملی احتمالی در اینجا اشاره کرد: «معرفی توکن متفاوتی مانند Shib می‌تواند به تغییرات قابل توجهی در زیرساخت موجود نیاز داشته باشد و برای کاربران سردرگمی و پیچیدگی ایجاد کند.» او بعداً توییت خود را خلاصه کرد و گفت که استفاده از توکن های شخص ثالث در اتریوم با یا به جای اتریوم “به دلایل فنی، امنیتی و انطباق غیرعملی است.”
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید