یادآوری مهم DOGE-Tesla منتشر شده توسط Insider: جزئیات


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از اعضای Dogecoin و

در میان موارد مکرر کلاهبرداران و شایعات منتشر شده اطلاعات گمراه‌کننده در مورد غول تسلا و رمزارز، @cb_doge یادآور شد که تسلا فقط با یک ارز رمزنگاری‌شده، Dogecoin، پرداخت می‌پذیرد.

جامعه DOGE این اعلامیه را بسیار مثبت دریافت کرد. یکی از کاربران X توییت کرد که زمان آن فرا رسیده است که ایلان ماسک “فروشگاه را با چیزهای خوبی برای ما پر کند” که می توان آنها را با Dogecoin خریداری کرد.

مرتبط با

در ژانویه 2022، ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا شروع به پذیرش DOGE به عنوان یک آزمایش کرد. از آن زمان، کاربران می توانند محصولات تسلا را از فروشگاه آنلاین این شرکت با استفاده از ارز رمزنگاری شده اصلی میم خریداری کنند. محصولات فروخته شده برای DOGE شامل سگک کمربند “Giga Texas” و تسلا Cyberwhistle است.

چند ماه بعد اسپیس ایکس همین کار را کرد و شروع به فروش محصولات خود برای DOGE کرد. در ماه مه سال جاری، Dogecoin به طور رسمی به عنوان یک گزینه پرداخت در وب سایت تسلا اضافه شد.

ماسک در جریان بازدید اخیر از کارخانه گیگافکتوری برلین تایید کرد که تسلا ممکن است در مقطعی فروش خودروهای الکترونیکی را برای DOGE آغاز کند.

چندین بار در سال جاری، ماسک تأیید کرده است که نه X، تسلا و نه هیچ یک از شرکت‌های تحت رهبری ماسک، ارز دیجیتال بومی منتشر نمی‌کنند. این به دنبال شایعات گمراه‌کننده متعددی مبنی بر برنامه‌ریزی X برای راه‌اندازی یک «کوین X» بود.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید