بیانیه انتقادی صعودی بیت کوین توسط معامله گر ویلی وو منتشر شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ویلی وو در مورد افزایش بیت کوین بیانیه ای ارائه کرد
  • رابرت کیوساکی “بیت کوین وارد “منطقه موز” شده است

تاجر و کارآفرین باهوش ارزهای دیجیتال ویلی وو از پلتفرم رسانه های اجتماعی استفاده کرد

ویلی وو در مورد افزایش بیت کوین بیانیه ای ارائه کرد

وو توییت خود را با این جمله آغاز کرد که دنیای مالی بالاخره به این باور رسیده است که بیت کوین یک “کلاس دارایی به سرعت در حال تکامل است.” همانطور که این درک اکنون در وال استریت ظاهر می شود، وو به جامعه ارزهای دیجیتال یادآوری کرد که ارزش کلاس های دارایی اغلب ده ها تریلیون دلار آمریکا است.

وو ادامه می دهد، این به این معنی است که قیمت بیت کوین باید بیش از 10 برابر از سطح فعلی افزایش یابد، اگر در حال حاضر اینطور باشد. طبق همین مفهوم، بیت کوین احتمالاً از نظر اندازه با دلار آمریکا رقابت می کند و به یک دارایی ذخیره تبدیل می شود.

ویلی وو در رابطه با این سوال که چه زمانی این اتفاق برای بیت کوین رخ می دهد، در توییتی نوشت: «من می گویم زمانی که به محدوده پذیرش 25 تا 40 درصد در سراسر جهان رسیدیم. او افزود: «بنابراین در دهه 2030.

مرتبط با

رابرت کیوساکی: «بیت کوین به «منطقه موز» رسیده است

رابرت کیوساکی، کارشناس مالی و کارشناس بیت کوین، اخیرا در توییتی اعلام کرد که بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، اکنون وارد «منطقه موز» شده است. در اینجا او از رائول پال، مدیر اجرایی و سرمایه گذار سابق گلدمن ساکس نقل قول کرد.

کیوساکی توضیح داد که ورود به «منطقه موز» به معنای «بالستیکی شدن» یا ایجاد «منحنی سینوسی» است و مردم از اینکه بیت‌کوین انباشته نشده‌اند یا زمانی که قیمت پایین‌تر بود، پشیمان می‌شوند. کیوساکی اعتراف کرد که این رائول پال بود که چند سال پیش او را متقاعد کرد که در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کند و زمانی که ارز دیجیتال با قیمت حدود 6000 دلار معامله می‌شد، 30 بیت کوین خریداری کرد.

کیوساکی، نویسنده کتاب معروف «پدر پولدار پدر فقیر»، اکنون به انباشت بیت کوین ادامه می دهد و بر اساس توییتی که اوایل این هفته منتشر شد، منتظر کاهش بیشتر بیت کوین برای خرید بیشتر است. این سرمایه گذار اخیراً توییت کرد که امیدوار است بیت کوین تا ماه سپتامبر تا 300,000 دلار افزایش یابد، به لطف مشاهده ETF ها که مقادیر زیادی بیت کوین را خریداری می کنند و نیمه چهارم در آوریل که بیت کوین تازه ضرب شده را کمیاب تر کرد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید