بیانیه مهم ارزش بیت کوین Samson Mow بر اساس این معیار


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیانیه بیت کوین Samson Mow
  • ETF های اتریوم در انتظار تایید هستند

سامسون مو، مدیر عامل JAN3 و حامی آشکار بیت کوین، بیانیه مهمی در مورد ارزش فعلی بیت کوین بیان کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، یک شبه سطح 63000 دلار را بازپس گرفت و امروز دوباره آن را از دست داد. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین تقریباً 3 درصد از 61825 دلار به 63600 دلار افزایش یافت. در حال حاضر بیت کوین 62710 دلار معامله می شود.

بیانیه بیت کوین Samson Mow

مدیر عامل شرکت متمرکز بر پذیرش بیت کوین، سامسون موو، که همچنین یک ماکسیمالیست بیت کوین است، به پلتفرم رسانه اجتماعی X رفت تا نظرات خود را در مورد ارزش فعلی بیت کوین با استفاده از معیارهای خود به اشتراک بگذارد.

موو با استناد به “قانون امگا” اظهار داشت که معتقد است بیت کوین “در حال حاضر به طرز باورنکردنی کمتر از ارزش گذاری شده است.” “امگا” در اینجا به معنای “شمع های امگا” است، که سامسون انتظار دارد بیت کوین را “به زودی”، تقریباً یک شبه، به 1 میلیون دلار برساند. اما دوره “به زودی” او شامل امسال یا سال آینده می شود، طبق توییت های اخیر او که در آن اظهار داشت که “می داند” بیت کوین به سمت یک میلیون دلار پیش می رود.

Mow در مصاحبه اخیر خود گفت که حتی اگر بیت کوین در سال 2024 یا 2025 به 1 میلیون دلار نرسد، آن زمان هنوز بسیار نزدیک است. پیش‌بینی رئیس JAN3 بر این واقعیت استوار است که ETF‌های بیت‌کوین به طور فعال به انباشت بیت کوین ادامه می‌دهند و از اواسط ژانویه، زمانی که صادرکنندگان تأییدیه SEC را برای عرضه این محصولات دریافت کردند، این کار را انجام می‌دهند.

مرتبط با

این شرکت ها شامل BlackRock، Fidelity، VanEck و Grayscale بودند. طبق توییت های قبلی Mow، ETF ها شوک تقاضای بیت کوین ایجاد کردند، در حالی که چهارمین نصف شدن بیت کوین، که در 20 آوریل انجام شد، یک شوک عرضه برای بیت کوین ایجاد کرد. هنگامی که این دو “شوک بیت کوین” با هم جمع شوند، قیمت به بالای 1 میلیون دلار افزایش می یابد.

در آخر هفته، Mow در مورد فروش بیت کوین در حال حاضر اظهار نظر کرد. رئیس JAN3 معتقد است که بازار می تواند همه چیز را جذب کند.

ETF های اتریوم در انتظار تایید هستند

همین شرکت‌ها بعداً برای راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم نیز درخواست دادند. SEC تایید اولیه را در پایان ماه مه صادر کرد. با این حال، انتظار می‌رود که تایید نهایی در این هفته، در 2 جولای اعلام شود. بسیاری از جامعه رمزارز مشتاقانه منتظر این هستند و همچنین قبل از اینکه رگولاتور آمریکایی به تجارت ETF بیت کوین چراغ سبز نشان دهد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید