پیام مهم «بیت کوین گودزیلا» از مایکل سیلر پس از تأیید ETF اتریوم


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پیام سایلر “بیت کوین گودزیلا”.
  • بیت کوین maxi Samson Mow دیدگاه نزولی ETH را تایید می کند

پس از انتشار اخباری مبنی بر تایید اوراق بهادار و بورس ایالات متحده با وجوه قابل معامله در بورس اتریوم، مایکل سیلر، رئیس بلندمدت بیت‌کوین و MicroStrategy، پیام بیت‌کوین را برای جامعه BTC منتشر کرد.

طبق توییت خود، سایلر همچنان انتظار دارد که بیت کوین اتریوم و تمام رقبای آن در بازار را شکست دهد.

پیام سایلر “بیت کوین گودزیلا”.

سایلر، ماکسیمالیست برجسته بیت کوین، پاسخی “بالابر BTC” به جامعه شاد رمز ارزها منتشر کرد: “وقتی گودزیلا می آید، تمام مدل های شما نابود می شوند. #Bitcoin”، همراه با تصویری از هیولای مبتنی بر فیلم که همه چیز اطراف خود را در هم می شکند.

تصویر گودزیلا یک طلسم بیت کوین را در گوشه سمت راست پایین نشان می دهد، گویی به قدرت عظیم بیت کوین که پیروانش به آن اعتقاد دارند و تاثیری که در آینده انتظار دارند بر بازاری که انتظار دارند ببینند اشاره می کند.

بیت کوین maxi Samson Mow دیدگاه نزولی ETH را تایید می کند

مدیر عامل یکی دیگر از ماکسیمالیست های بیت کوین، Jan3 Samson Mow نیز به تایید ETF اتریوم پاسخ منفی داد.

Mow معتقد بود که شانس تایید ETF های اتریوم نقطه ای همیشه 50/50 است. او فکر می‌کند تنها دلیل واقعی پشت این تایید این است که SEC او را در گوشه‌ای حمایت کرده است، بنابراین او “چاره‌ای جز تایید نداشت.”

موو یادآور شد که برای او، تایید ETF “به هیچ وجه روند نزولی اتریوم را تغییر نمی دهد.” اوایل این هفته، Mow توییت کرد که اکنون آخرین فرصت شما برای فروش ETH بالای 0.05 BTC است.

مرتبط با

در روز پنجشنبه، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ، به اخبار ETF با افزایش نزدیک به 5 درصدی به 3937 دلار پاسخ داد. با این حال، بهبودی به دنبال داشت و اتریوم 6.86 درصد سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، ETH با قیمت 3664 دلار برای هر سکه تغییر می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید