هشدار مهم بیت کوین (BTC) از طرف Samson Mow


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توییت اخیرسامسون موو حامی بیت کوین و مدیر اجرایی Jan3 از جامعه ارزهای دیجیتال درخواست کرده است که برای فروش بیت کوین خود عجله نکنند، علیرغم اینکه ارز دیجیتال پیشرو جهانی دیروز به طور ناگهانی تقریباً 7 درصد از دست داد.

هشدار Mow در مورد ETF های بیت کوین نقطه ای بود.

Samson Mow به سرمایه گذاران هشدار می دهد که BTC را نفروشند

رئیس Jan3 اظهار داشت که سرمایه گذاران نباید بیت کوین خود را بفروشند “فقط به این دلیل که یک مقاله پیش بینی می گوید ETF ها رد می شوند.” در اینجا، Mow به مقاله ای اشاره کرد که دیروز باعث سقوط بیت کوین شد. توسط Matrixport، یک استارت آپ ارزهای دیجیتال که توسط مدیر عامل سابق Bitmain، Jihan Wu رهبری می شود، منتشر شد.

در این مقاله انتظار می‌رود که تنظیم‌کننده SEC همه درخواست‌های ارسال شده توسط صادرکنندگان ETF بیت‌کوین وال استریت (BlackRock، Ark Invest، Fidelity، Grayscale، و حدود 10 مورد دیگر) را در ژانویه به دلایل مختلف رد کند. این گزارش همچنین کاهش قابل توجهی در قیمت بیت کوین را پیش بینی کرد و به سرمایه گذاران توصیه کرد که کوتاه کردن بیت کوین و خرید گزینه های فروش را به جای اختیار خرید شروع کنند.

دلیل اصلی ارائه شده توسط Matrixport این بود که تمام خواسته های مورد نیاز تنظیم کننده از صادرکنندگان بیت کوین ETF می تواند تا سه ماهه دوم سال جاری توسط آنها برآورده شود. سپس، ETF های بیت کوین ممکن است در نهایت تایید شوند، و بنابراین موو از جامعه ارزهای دیجیتال می خواهد که به دلیل احتمال رد شدن، ذخایر بیت کوین خود را اکنون واگذار نکنند.

730 میلیون دلار کریپتو در وحشت منحل شد

این خبر باعث کاهش قیمت بیت کوین شد و باعث شد 3000 دلار از دست بدهد و به 42234 دلار سقوط کند. بیت کوین در حال حاضر با 1.33 درصد افزایش به 42811 دلار تغییر می کند. سقوط قیمت بیت کوین باعث شد که سرمایه گذاران شروع به تبدیل دارایی ها به پول نقد کنند. این امر منجر به انحلال کل 730 میلیون دلار ارز دیجیتال شد. سرمایه گذاران عمدتا بیت کوین و اتریوم، دو ارز دیجیتال بزرگ را می فروشند.

تقریباً 169 میلیون دلار بیت کوین و 113 میلیون دلار اتریوم منحل شد.

قبل از این، زمانی که بیت کوین شتاب گرفت و به بالای سطح 45000 دلار رسید، افزایش عمده ای در فعالیت نهنگ ها مشاهده شد. به گفته علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، نهنگ ها بیش از 30000 بیت کوین را ضبط کردند که یکی از عواملی بود که بیت کوین را به بالای 45000 دلار رساند. اکنون، آنها شروع به واگذاری نسبی دارایی های خود کرده اند و به دلیل ترس از دست دادن پول بیشتر، قیمت بیت کوین را پایین می آورند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید