تماس مهم بیت کوین (BTC) با جامعه از مایکل سیلر


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، موسس و مدیر اجرایی سابق MicroStrategy، حامی بیت کوین، در پلتفرم رسانه اجتماعی X/Twitter در مورد کاهش قابل توجه فعلی قیمت بیت کوین اظهار نظر کرد و با جامعه BTC تماس گرفت تا از کاهش بیشتر جلوگیری کند. رها کردن

در همین حال، دارندگان کوچک بیت کوین به فروش بیت کوین ادامه می دهند تا به ETF های بیت کوین نقطه ای تازه تایید شده دسترسی پیدا کنند.

مایکل سیلر تلاش می کند تا کاهش قیمت بیت کوین را متوقف کند

سیلور توییت کرد تا به دنبال کنندگان خود و جامعه بیت کوین به طور کلی بگوید که بیت کوین خود را نفروشند. تایید صندوق‌های نقدی مبادله‌ای بیت‌کوین که در اوایل این هفته توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار منتشر شد، باعث نوسانات بیت‌کوین شد، با کاهش قیمت ارزهای دیجیتال پرچم‌دار از آنجایی که بسیاری از آنها برای سود از افزایش قیمت اولیه به فروش رفتند. من برای دریافت وجوه رایگان برای سرمایه گذاری در ETF بیت کوین می فروشم.

روز پنجشنبه، قیمت ارز دیجیتال پیشرو جهان با 6.10 درصد افزایش به 48711 دلار رسید. بلافاصله پس از این، بیت کوین 6.78 درصد سقوط کرد و به پایین ترین سطح 45729 دلار رسید.

هدف MicroStrategy جمع آوری سرمایه بیشتر برای خرید بیت کوین است

هنگامی که سایلر در سال 2020 مدیرعامل شد، در آگوست همان سال یک دوره آموزشی مبتنی بر بیت کوین را برای میکرواستراتژی راه‌اندازی کرد زیرا شرکت به دنبال راهی برای خروج از بحران بود. به دستور سایلر، او شروع به خرید منظم مقادیر زیادی بیت کوین و اضافه کردن آنها به ترازنامه خود کرد.

MicroStrategy چندین بار برای خرید بیت کوین بیشتر اوراق قرضه منتشر کرده است. آخرین خرید بیت کوین نزدیک به دو هفته پیش اعلام شد و این شرکت 14620 بیت کوین دیگر را به ارزش 615.7 میلیون دلار از اواخر نوامبر تا اواخر دسامبر 2023 خریداری کرد. تا 27 دسامبر، این شرکت دارای 189,150 بیت کوین به ارزش 8,666,777,340 دلار بود. طبق اظهارات قبلی سایلر، هدف او این است که این شرکت 1 درصد از کل عرضه بیت کوین در گردش را به دست آورد.

MicroStrategy همچنین قصد دارد اوراق قرضه بیشتری را برای جمع آوری 750 میلیون دلار دیگر برای افزایش سهام بیت کوین خود منتشر کند. Saylor به تنهایی از بیت کوین حمایت می کند، به استثنای سایر ارزهای دیجیتال، حتی اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ پس از بیت کوین.

ماکس کایزر، یکی دیگر از ماکسیمالیست‌های بیت‌کوین، در توییتی اخیر، سیلور را به خاطر «بیرون کشیدن بیت‌کوین از باتلاق s-coin» و «مقدماتی برای تأیید ETF امروز» تحسین کرد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید