هشدار مهم تامین هواپیما به انجمن شیبا اینو (SHIB).


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه شیبا اینو (SHIB) به دنبال یک هشدار بزرگ در مورد سقوط هواپیما در حالت آماده باش است. این اخطار در پاسخ به تعدادی از پیشنهادات گمراه کننده airdrop در حال پخش آنلاین است که به طور خاص جامعه SHIB را هدف قرار می دهد.

Airdrops که اغلب به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای توزیع توکن های جدید استفاده می شود، به کانون کلاهبرداری ها تبدیل شده است. کلاهبرداران از هیجان این رویدادها برای به دست آوردن اطلاعات شخصی و دسترسی به کیف پول های دیجیتال سوء استفاده می کنند.

در پرتو این، ShibArmy Scam Alerts @susbariumX، دسته‌ای که به کشف کلاهبرداری‌ها و محافظت از جامعه شیبا اینو اختصاص دارد، هشداری صادر کرده است که بر اهمیت آگاهی و محتاط ماندن هنگام شرکت در Airdrops تأکید کرده است.

طبق گفته Susbarium، هنگام حرکت در فضای کریپتو، هوشیاری نسبت به خطرات احتمالی بسیار مهم است. یکی از این خطرات با تمایل به شرکت در ایردراپ ها به وجود می آید. در حالی که این رویدادها نوید توکن‌ها یا سکه‌های رایگان را می‌دهند، بیشتر آنها جبهه‌ای برای کلاهبرداری هستند که دارایی‌های رمزنگاری فرد را در معرض خطر قرار می‌دهند.

«هشدارهای کلاهبرداری ShibArmy» از جامعه SHIB می‌خواهد که در برابر پیشنهادات تقلبی airdrop هوشیار و متحد بمانند و از سرمایه‌گذاری‌ها و اطلاعات شخصی خود محافظت کنند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، کلاهبرداران با جعل هویت انجمن‌های Shiba Inu قانونی، پروفایل‌ها و کانال‌های جعلی را در پلتفرم‌هایی مانند X (تویتر) و تلگرام ایجاد می‌کنند و این فعالیت‌های کلاهبرداری منجر به خسارات مالی برای افراد می‌شود.

Shib Army Scam Alerts یکی از این حساب‌های جعلی را نشان می‌دهد که جعل هویت k9 finance Dao و ترویج توزیع توکن KNINE جعلی است.

در برابر این پس‌زمینه، بسیار مهم است که اعضای انجمن شیبا اینو صحت هر پیشنهاد ایردراپ را تأیید کنند و در مورد اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی یا پیوند دادن کیف پول‌ها به پلتفرم‌های ناآشنا محتاط باشند.

آخرین هشدار یادآور خطرات مرتبط با دنیای در حال تحول ارزهای دیجیتال است. همانطور که جامعه SHIB به رشد خود ادامه می دهد، اهمیت حفظ یک موضع هوشیارانه در برابر تهدیدات بالقوه افزایش می یابد. با هوشیاری و آگاه بودن، صاحبان شیبا اینو و همچنین یکپارچگی اکوسیستم شیبا اینو محافظت خواهند شد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید