CrossTower کارگزاری اولیه شرکت BEQUANT را به دست آورد


این امر پس از ماه‌ها خرید ویترینی توسط CrossTower صورت می‌گیرد، زیرا شرکت‌های ارز دیجیتال با وجود رکود در بازار کریپتو همچنان در تلاش برای گسترش هستند.

صرافی کریپتوکارنسی CrossTower Inc با خرید پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال BEQUANT، پس از ماه‌ها خرید پنجره کراس تاور برای شرکت‌های ارز دیجیتال، از جمله پیشنهاد تجدیدنظر شده اخیر برای دارایی‌های Voyager Digital، موافقت کرده است.

خرید 28 نوامبر علاوه بر مشتریان فعلی بیش از 600 مشتری صرافی حرفه ای جدید را در اختیار کراس تاور قرار می دهد. مشتریان ورودی در ایالات متحده، اروپا، آسیا و آمریکای لاتین مستقر هستند و در مجموع سالانه بیش از 400 میلیارد دلار درآمد دارند.

این خرید در حالی انجام شد که کاپیل راثی، مدیر عامل کراس تاور در 24 نوامبر اظهار داشت که کراس تاور مدت‌هاست به دنبال خرید شرکت‌های دارایی دیجیتال با “مشتریان خوب” و “ترازنامه خوب” بوده است. وویجر، پلتفرم ورشکسته وام دهی ارزهای دیجیتال که پس از شکست قرارداد اولیه خود با FTX اخیراً به بازار بازگشته است.

راثی گفت که دسترسی به بیش از 600 مشتری صرافی از طریق اکتساب BEQUANT موقعیت بهتری را برای شرکت برای کمک به بازگرداندن اعتماد صنعت که به دلیل رویدادهای اخیر با FTX به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، خواهد کرد.

قرارداد کراس تاور توسط شرکت خدمات مالی لیدیان گروپ مستقر در لندن حمایت شد و جرارد لوپز مدیر عامل شرکت ابراز امیدواری کرد که خرید کراس تاور راه را برای ایجاد حرفه ای و شفافیت بیشتر در این صنعت پیش ببرد.

CrossTower برای معرفی «اولین صندوق رمزنگاری صنعت» ESG آماده می‌شود

پلتفرم معاملاتی همچنین اعلام کرد که به زودی یک صندوق رمزنگاری متمرکز بر محیط‌زیست، اجتماعی و حاکمیت (ESG) راه‌اندازی خواهد کرد که در شرکت‌های «امیدبخش» سرمایه‌گذاری خواهد کرد که سطح مناسبی از مسئولیت‌پذیری اجتماعی و حاکمیتی و همچنین مدیریت کارآمد هزینه‌های انرژی را نشان می‌دهند.

کراس تاور هیچ شرکت بالقوه‌ای را که بتواند بخشی از صندوق جدیدش باشد را فاش نکرد، اما پلتفرم معاملاتی اعلام کرد به دنبال شرکت‌هایی خواهد بود که از «طمع» تغذیه نمی‌شوند و در عوض «دموکراتیزه‌سازی امور مالی» را در اولویت قرار می‌دهد.

کراس تاور اضافه کرد که به دنبال شرکت‌های دارایی دیجیتال با “ساختار هیئت مدیره مناسب” خواهد بود. […] چک‌ها و تعادل‌ها و تخصص کسب‌وکار سنتی» از «خطای انسانی» ناشی می‌شود که امروزه شرکت‌های رمزارز را «در مشکل» می‌آورد.

مربوط: نجات سیاره می تواند برنامه قاتل بلاک چین باشد

اعلام اولین صندوق کریپتو ESG در صنعت کراس تاور در حالی منتشر شد که برخی از رهبران صنعت اخیراً به کوین تلگراف گفتند که ادغام اتریوم در 15 سپتامبر “عامل بزرگی” پشت تصمیم گیری سرمایه گذاری نهادی، به ویژه برای شرکت ها خواهد بود. مانند Fidelity Investments، BlackRock و Goldman Sachs با قدرت ESG.

جالب توجه است، مطالعه ژوئن توسط شرکت مدیریت سرمایه گذاری Morningstar نشان داد که طبق گزارش CNBC، 80 درصد از سرمایه گذارانی که با موضوع ESG سرمایه گذاری می کنند، صاحب ارزهای دیجیتال نیز هستند.

در مقابل، این مطالعه همچنین نشان داد که تنها 22 درصد از سرمایه گذاران غیر ESG صاحب ارزهای دیجیتال هستند.


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید