CROSS THE AGES دور سرمایه گذاری 3.5 میلیون دلاری تحت رهبری برندهای Animoca را تضمین می کند


فهرست

  • CROSS THE AGES دور سهام را با جمع آوری 3.5 میلیون دلار تکمیل می کند
  • توکن Bybit، KuCoin، Gate.io، MEXC Global: CROSS THE AGES در صدر CEX ها قرار دارند

تیم CROSS THE AGES می گوید که بودجه جدید برای تقویت مراحل بعدی توسعه محصول و اکوسیستم استفاده خواهد شد. این واقعیت که این دور توسط سرمایه گذاران خطرپذیر در کلاس جهانی و سرمایه گذاران فرشته باتجربه پشتیبانی می شود، بار دیگر نشان می دهد که GameFi چقدر در این روند صعودی اهمیت دارد.

CROSS THE AGES دور سهام را با جمع آوری 3.5 میلیون دلار تکمیل می کند

CROSS THE AGES (CTA)، یک اکوسیستم بازی چندرسانه ای، جزئیات دور موفق مالی اخیر خود را به اشتراک می گذارد. مجموع 3.5 میلیون دلار توسط گروهی از شرکت‌های معتبر VC به رهبری Animoca Brands، مبتکران نمادین Play-to-Earn که به خاطر اختراع خود به نام The Sandbox شناخته می‌شوند، تضمین شد.

Sebastien Borget از The Sandbox و Nicolas Jeuffrain از Tenergie از تلاش‌های جمع‌آوری سرمایه این پلتفرم به عنوان سرمایه‌گذاران فرشته حمایت کردند.

در ترکیب با دورهای قبلی که بیش از حد اشتراک داشتند، کمپین جدید کل بودجه تزریق شده به CROSS THE AGES (CTA) توسط VCها و سرمایه گذاران فرشته را به رقم چشمگیر 23.5 میلیون دلار می رساند.

سامی کلاگو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران CROSS THE AGES، از حمایت جامعه سرمایه گذاری در پیشبرد محصول خود هیجان زده است:

ما خوشحالیم که از برندهای Animoca به عنوان سرمایه گذار اصلی در اولین دور سرمایه خود استقبال می کنیم. این همکاری نشان دهنده یک تعهد مشترک و رای اعتماد به دنیای بازی CTA برای گسترش مالکیت معنوی در سراسر اکوسیستم ها و شرکای برند Animoca است.

با این سرمایه گذاری استراتژیک، CROSS THE AGES در حال آماده شدن برای تسریع بسیاری از ابتکارات رشد و ایجاد جهان و اکوسیستم CTA است. CROSS THE AGES از زمان راه اندازی بازی کارت تجارت مجازی در مارس 2023، بیش از 400000 بار دانلود و 148000 کاربر فعال ماهانه به دست آورده است.

توکن Bybit، KuCoin، Gate.io، MEXC Global: CROSS THE AGES در صدر CEX ها قرار دارند

یات سیو، رئیس اجرایی و یکی از بنیانگذاران برندهای Animoca، اضافه کرد که دیدگاه CROSS THE AGES با ارزش‌های بخش GameFi همسو است:

بازی‌های بلاک چین یک جنبش بزرگ است که مالکیت دیجیتال واقعی را به توده‌ها می‌آورد. CROSS THE AGES ارزش های این جنبش را به خوبی تجسم می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا مالکیت شخصی را در یک محیط مجازی قوی تجربه کنند.

سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده در کنار رویداد تولید توکن اکوسیستم (TGE) اعلام می‌شود، جایی که صرافی‌هایی مانند Bybit، KuCoin، Gate.io و MEXC توکن‌ها را فهرست می‌کنند.

از 15 مه 2024، توکن را می توان در CEX های اصلی، از جمله Bybit، KuCoin، HTX (به عنوان مثال Huobi)، Poloniex، و MEXC Global، و همچنین بزرگترین DEX، Uniswap (UNI) پیدا کرد.

CTA بر روی اتریوم (ETH) به عنوان یک دارایی ERC-20 ساخته شده است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید