Cronos راه اندازی برنامه امتیاز ZkEVM را اعلام کرد


Cronos zkEVM برنامه پایونیر را معرفی کرد که برای پاداش دادن به کاربران اولیه ای که با dApps در پلتفرم ها تعامل دارند طراحی شده است. این برنامه تشویقی حامیان اولیه اکوسیستم را قبل از راه اندازی شبکه اصلی در سه ماهه سوم شناسایی خواهد کرد.

برنامه پایونیر، که طیف وسیعی از وظایف اجتماعی و اجتماعی را ارائه می دهد، به تدریج در هفته های آینده راه اندازی خواهد شد. از طریق این وظایف، کاربران می توانند ویژگی ها و خدمات Cronos zkEVM را کشف کنند و امتیاز وفاداری کسب کنند. شرکت کنندگان می توانند امتیاز خود را با پیشرفت برنامه با استفاده از dApps اکوسیستم دریافت کنند.

برای جبران خسارت کاربران در توکن‌های dApp بومی و توکن‌های CRO، انتظار می‌رود dApp‌های شرکت‌کننده بازده توکن‌های اضافی و مزایای دیگری را برای دارندگان امتیاز فراهم کنند. کاربرانی که دارایی‌های کریپتو مانند CRO هستند، می‌توانند از طریق این سیستم پاداش چندلایه، سه نوع بازده کسب کنند.

اولین مورد، بازدهی ناشی از سهام دارائی های نقدی مانند zkCRO است. دوم، بازده DeFi تولید شده توسط پروتکل های مختلف DeFi اکوسیستم. سوم، دارندگان امتیاز وفاداری بازده بیشتری از dApps شرکت کننده به دست خواهند آورد.

Ken Timsit از Cronos Labs تاکید کرد که چقدر برای جامعه مهم است که بازخورد ارائه دهد و به بهبود شبکه آزمایشی قبل از راه‌اندازی کمک کند. در آستانه راه اندازی شبکه اصلی، برنامه پایونیر به مشارکت آنها پاداش می دهد و مشارکت آنها را افزایش می دهد. با همکاری Veno Finance، Cronos کمپین zkEVM Passage Pioneer Program را راه اندازی کرد.

کاربران می‌توانند با قفل کردن و قرار دادن CRO در قراردادهای پل مبتنی بر Veno در شبکه اصلی اتریوم یا بلاک چین Cronos EVM از ۴ جولای تا راه‌اندازی شبکه اصلی امتیاز کسب کنند. پس از راه‌اندازی شبکه اصلی، امتیازات انباشته شده و بازده سهام در دسترس خواهد بود.

Cronos با بیش از 500 توسعه‌دهنده برنامه و بیش از 100 میلیون کاربر، به ارائه ذخیره‌سازی امن و آسان در Web3، به ویژه برای امور مالی و بازی غیرمتمرکز اختصاص دارد. اجزای اکوسیستم که از یک محیط بلاک چین پایدار پشتیبانی می کنند عبارتند از Cronos EVM Cronos POS و Cronos zkEVM، یک شبکه جدید لایه 2 با کارایی بالا.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید