Cronos Labs to accept second cohort for $100M-backed Web3 accelerator program

Cronos Labs گروه دوم را با حمایت ۱۰۰ میلیون دلاری برنامه شتاب دهنده Web3 می پذیرد


هدف این برنامه ارائه تا سقف 30000 دلار آمریکا به عنوان پیش مالی برای پروژه های منتخب، علاوه بر مربیگری، کلاس های کارشناسی ارشد و پشتیبانی از کارشناسان صنعت است.

شتاب دهنده راه اندازی بلاک چین Cronos Labs اعلام کرده است که برنامه های کاربردی برای دومین گروه از برنامه شتاب دهنده Cronos با حمایت 100 میلیون دلاری باز است.

این برنامه که از 24 آوریل 2023 آغاز شده است، به مدت 12 هفته ادامه خواهد داشت و 30000 دلار پیش بودجه برای پروژه های منتخب ارائه می کند. علاوه بر این، شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که تا 300000 دلار بودجه راه اندازی را از آزمایشگاه های کرونوس جمع آوری کنند و از مشاوره، مسترکلاس ها و پشتیبانی کارشناسان صنعت بهره مند شوند. این برنامه بر بخش های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، GameFi، SocialFi و زیرساخت تمرکز دارد و تا 24 مارس 2023 برنامه ها را می پذیرد.

انتخاب پروژه ها برای گروه دوم برنامه شتاب دهنده بر اساس عوامل متعددی از جمله پتانسیل بازار، تخصص تیم رهبری، سازگاری با بازار و سازگاری با اکوسیستم کرونوس انجام خواهد شد. تمرکز اصلی این برنامه تقویت نوآوری و رشد در اکوسیستم کرونوس است تا پذیرش گسترده تر Web3 را هدایت کند.

کن تیمسیت، رئیس آزمایشگاه کرونوس، گفت که موفقیت گروه افتتاحیه برنامه شتاب دهنده، منطق راه اندازی دومین گروه را فراهم کرد.

گروه دوم برنامه شتاب دهنده توسط کارشناسان مجرب Web3 هدایت می شود که این برنامه را برای ارائه طیف وسیعی از مزایا برای پشتیبانی از بنیانگذاران در توسعه برنامه های غیرمتمرکز Web3 طراحی کرده اند.

مطالب مرتبط: شتاب دهنده Web3 مجهز به Sandeep Nailwal روز نمایشی را برای اولین گروه آغاز می کند

در ژوئن 2022، کرونوس Crypto.com برنامه شتاب دهنده 100 میلیون دلاری خود را برای پروژه‌های DeFi و Web3 راه‌اندازی کرد تا از پروژه‌های کریپتو در مراحل اولیه با راهنمائی، تأمین مالی و فرصت‌های رشد پشتیبانی کند.

برخی از شرکت هایی که از برنامه شتاب دهنده کرونوس حمایت می کنند عبارتند از Mechanism Capital، Spartan Labs، IOSG Ventures، OK Blockchain Capital، AP Capital، Altcoin Buzz و Dorahacks.

Crypto.com اولین بار در نوامبر 2021 بلاک چین کرونوس را راه اندازی کرد.

برنامه های شتاب دهنده بلاک چین با تمرکز بر توسعه Web3 در سال گذشته رشد کرده اند. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، شتاب دهنده Web3 Beacon اخیراً اولین گروه از 15 شرکت خود را برای فارغ التحصیلی تکمیل کرده است. گروه دوم قصد دارند تا 8 میلیون دلار به 32 استارتاپ پیشنهاد دهند.


نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉