Cronos Labs دومین گروه از شتاب دهنده Web3 100 میلیون دلاری را راه اندازی کرد


پروژه هایی که در 15 می انتخاب شدند، برنامه 12 هفته ای را پس از اعطای 30000 دلار بودجه اولیه آغاز کردند.

شتاب دهنده راه اندازی بلاک چین، آزمایشگاه های کرونوس، راه اندازی دومین گروه خود را برای برنامه شتاب دهنده کرونوس اعلام کرده است. این برنامه با پشتوانه سرمایه گذاری قابل توجه 100 میلیون دلاری، با ارائه فرصت های مشاوره و تامین مالی، از پروژه های رمزنگاری در مراحل اولیه پشتیبانی می کند.

طبق اعلامیه ارسال شده به Cointelegraph، آزمایشگاه های کرونوس به صورت جداگانه هشت پروژه را برای شرکت در برنامه شتاب دهنده خود انتخاب کرده است. هر یک از پروژه های منتخب، یعنی Omnus، DeMe، Furrend، Solace، Sakaba، Eisen Finance، Earn Network و CorgiAi، 30000 دلار پیش بودجه برای راه اندازی برنامه 12 هفته ای خود دریافت کردند.

پروژه‌های منتخب طیف گسترده‌ای از حوزه‌ها را پوشش می‌دهند، از جمله توسعه بازی‌های Web3، شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز، اشتراک‌گذاری ویدیوی متمرکز بر حیوانات خانگی، ادغام کیف پول قرارداد هوشمند، پلتفرم‌های وفاداری برای بازی‌های Web3، مجموعه مبادله برای تجارت شرکتی، بازارهای مایع برای فرصت‌های سودآور. و اکوسیستمی برای اقتصاد همتا به همتا هوش مصنوعی مولد.

یکی از موضوعات اصلی این گروه اخیر، تلاقی هوش مصنوعی (AI) و فناوری بلاک چین است. آزمایشگاه‌های کرونوس با خدمات وب آمازون (AWS) برای ارائه کارگاه‌های هوش مصنوعی و جلسات راهنمایی برای پروژه‌های شرکت‌کننده شریک شده است. علاوه بر این، پروژه‌های منتخب به منابع AWS از جمله یادگیری ماشین و خدمات هوش مصنوعی دسترسی خواهند داشت. CertiK، Hacken و Covalent از جمله افزودنی های قابل توجه مشترک در این گروه هستند.

در پایان این برنامه 12 هفته‌ای، به پروژه‌های شرکت‌کننده بستری داده می‌شود تا مفاهیم خود را به شرکای سرمایه‌گذاری خود در یک روز نمایشی که برای اواخر ژوئیه 2023 برنامه‌ریزی شده است، ارائه کنند. این رویداد به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا بودجه بیشتری برای استارت آپ ها جمع آوری کرده و حمایت خود را افزایش دهند. از سرمایه گذارانی مانند NGC، Fundamental Labs، Spartan Group و Delphi Digital.

مرتبط با: سولانا هوش مصنوعی را در بلاک چین ادغام می کند و 10 میلیون دلار کمک مالی جمع آوری می کند

پلتفرم بلاک چین Crypto.com، کرونوس، برنامه شتاب دهنده 100 میلیون دلاری خود را در ماه ژوئن برای پشتیبانی از پروژه های DeFi و Web3 در مراحل اولیه معرفی کرد. این برنامه توسط شرکت های برجسته ای مانند Mechanism Capital، Spartan Labs، IOSG Ventures، OK Blockchain Capital، AP Capital، Altcoin Buzz و Dorahacks پشتیبانی شده است.

علیرغم یک زمستان طولانی رمزنگاری، برنامه های شتاب دهنده بلاک چین با تمرکز بر توسعه وب 3 افزایش یافته است. در 22 می، شبکه باز (TON)، بلاک چین لایه 1 که توسط تلگرام توسعه یافته است، “برنامه شتاب دهنده TON” را اعلام کرد، یک صندوق 25 میلیون دلاری برای حمایت از پروژه ها در اکوسیستم خود. این برنامه سرمایه‌گذاری‌هایی از 50000 دلار تا 250000 دلار در هر پروژه و همچنین مشارکت‌ها و راهنمایی‌های ارزشمند تیم TON را فراهم می‌کند.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه انباشته‌های ZK اتریوم می‌توانند قابلیت تعامل داشته باشند


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید