هشدار حیاتی SHIB توسط تیم شیبا اینو به فادرها صادر شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • هشدار در مورد نحوه برخورد با فادرهای SHIB
  • عملکرد بازار SHIB

لوسی، مدیر بازاریابی رسمی تیم Shiba Inu، در گذشته از پلتفرم رسانه اجتماعی X برای صحبت با جامعه SHIB در مورد طرفداران کریپتو که FUD را در مورد SHIB و تیم توسعه پشت آن منتشر می کنند، استفاده کرده است.

لوسی، به ویژه، اعلان جنگ به آنها را پیشنهاد نمی کند، اما در عوض راه حلی مسالمت آمیز و آرام را پیشنهاد می کند.

هشدار در مورد نحوه برخورد با فادرهای SHIB

لوسی توییت خود را برای ارتش جهانی SHIB ارسال کرد تا در مورد نحوه واکنش به FUD و حرامزاده هایی که به شیبا اینو حمله می کنند، توصیه هایی را ارسال کند. توصیه او این است که هیچ کاری نکنید. او توصیه می‌کند: «بگذارید فدرال‌ها باشند. “اجازه نده آنها به تو برسند. خودت باش. مثبت را انتخاب کنید و چیزهای مثبت رخ خواهند داد.»

لوسی همچنین رویکرد شخصی خود را برای برخورد با فادرها به اشتراک گذاشت: “فراموش می کنم وجود دارند و آنها را به سرنوشت خود واگذار می کنم.”

سه شنبه گذشته، لوسی هشداری صادر کرد، این بار به کسانی که مخالف پروژه رمزنگاری Shiba Inu هستند. او اظهار داشت که هیچ کاری نمی توان در مورد آنها انجام داد زیرا “متنفران به هر حال متنفر خواهند شد”. لوسی سپس با افتخار اظهار داشت که SHIB اینجاست تا بماند و افزود: “این اولین برخورد ما با افراد متنفر نیست و آخرین هم نخواهد بود.” او نوشت که بهترین راه برای پاسخ به نفرت نسبت به SHIB این است که “به حرکت رو به جلو ادامه دهیم در حالی که اتفاقات باورنکردنی پشت درهای بسته در حال وقوع است.”

لوسی سپس به نقل از وینستون اس. چرچیل، سیاستمدار معروف بریتانیایی که در طول جنگ جهانی دوم نخست‌وزیر بریتانیا بود، گفت: «اگر در اطراف بایستید و به هر سگی که پارس می‌کند سنگ پرتاب کنید، هرگز به هدف خود نخواهید رسید. “

مرتبط با

عملکرد بازار SHIB

از روز جمعه، 7 ژوئن، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، شیبا اینو، بیش از 10 درصد سقوط کرده است، پس از افت جمعه بیت کوین ناشی از عملکرد ضعیف GameStock در سه ماهه اول، و همچنین گزارش ناامیدکننده مشاغل ایالات متحده که هفته گذشته منتشر شد. .

پس از بیت کوین، شیبا اینو، مانند سایر آلتکوین ها، از بالاترین سطح محلی 0.00002537 دلار نزول کرد و اوایل امروز به 0.00002272 دلار رسید. با این حال، از آن زمان SHIB در تلاش برای به دست آوردن مجدد سطح قیمت از دست رفته، 2.25٪ افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال پیشرو میم با قیمت 0.00002325 دلار تغییر می‌کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید