کمیسر CFTC: دادگاه‌ها «راهنمای خوبی» برای ارزهای دیجیتال ارائه خواهند کرد


کریستین جانسون چندین مسیر بالقوه را برای مدیریت دارایی‌های دیجیتال در ایالات متحده پیشنهاد کرده است: از طریق کنگره، شرکت‌های خصوصی به حاکمیت و دادگاه‌ها روی می‌آورند.

کریستین جانسون از کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) گفت راه‌های زیادی برای رسیدگی به ارزهای دیجیتال در این کشور وجود دارد، اما قانون‌گذاری از طریق دادگاه می‌تواند مسیری محکم، هرچند کند، ارائه دهد.

جانسون در اجلاس سیاست های انجمن بلاک چین در واشنگتن دی سی 30 سخنرانی می کرد فوق الذکر “بهترین نتیجه” برای حاکمیت شرکتی شرکت های رمزنگاری این خواهد بود که شرکت ها برنامه های خود را اجرا کنند. وی خاطرنشان کرد که سیاست گذاران الزامات گزارش دهی را برای بایننس به عنوان بخشی از معامله 4.3 میلیارد دلاری با صرافی ارز دیجیتال معرفی کردند.

به گفته کمیسر CFTC، کنگره همچنین می‌تواند مداخله کند و در مورد تعریف اوراق بهادار، که یکی از نکات کلیدی پشت سر ایالات متحده است، توضیحاتی ارائه کند.

جانسون گفت: «اگر به دادگاه تکیه کنیم، راهنمایی های خوبی دریافت خواهیم کرد، اما بلافاصله این اتفاق نمی افتد.

مرتبط با: CFTC، پلیس رمزنگاری «Premier» از پیاده سازی دارایی دیجیتال رکوردشکن در سال 2023 رونمایی کرد.

اگرچه CFTC و SEC گهگاه به جای مراجعه به دادگاه، علیه شرکت های رمزنگاری مختلف شکایت کرده اند، بسیاری از شرکت ها می خواهند روز خود را در دادگاه سپری کنند.

ادامه مطلب
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید