دادگاه مهلت جدیدی برای طرح تجدید ساختار درجه سانتیگراد تعیین می کند

دادگاه مهلت جدیدی برای طرح تجدید ساختار درجه سانتیگراد تعیین می کند


سلسیوس برداشت از این پلتفرم را در 13 ژوئن متوقف کرد و یک ماه بعد در 14 جولای اعلام ورشکستگی کرد.

دوره انحصاری وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس تا 15 فوریه 2023 تمدید شده است. تایید دادگاه به وام دهنده مشکل دار رمزنگاری چند ماه دیگر فرصت می دهد تا برای طرح تجدید ساختار فصل 11 درخواست دهد.

تصویب تمدید دوره انحصاری پس از دو جلسه دادگاه در 6 دسامبر صادر شد. سلسیوس در یک توییت رسمی گفت که آنها به دنبال مجوز برای اجازه فروش استیبل کوین با هدف تامین نقدینگی برای عملیات در حال انجام هستند. تصمیم خود را به زودی، احتمالا هفته آینده به اشتراک خواهد گذاشت.

سلسیوس امیدوار است از این افزونه برای توسعه طرحی برای کسب و کار مستقل و فوق الذکر:

ما به دنبال فرصت‌هایی هستیم که تمام ارزش‌های موجود را به نفع مشتریان و سایر ذینفعان به حداکثر می‌رساند.»

سلسیوس در 10 نوامبر برای تمدید انحصار درخواست کرد، به این امید که پیشرفت قابل توجهی داشته باشد. تجدید ساختار فرآیند اجرای یک طرح تجاری برای تغییر ساختار یا امور مالی یک شرکت به دلیل فشار مالی تحت کنترل دولت است.

وام دهنده ورشکسته کریپتو در 13 ژوئن به دلیل شرایط شدید بازار، برداشت را متوقف کرد و یک ماه بعد در 13 جولای اعلام ورشکستگی کرد.

مربوط: گلکسی دیجیتال Novogratz برای خرید GK8 سلسیوس در گاراژ ورشکستگی

سلسیوس یک مدیر جدید برای هدایت او در فرآیند بازسازی منصوب کرده است، از جمله دیوید بارس، موسس و مدیر عامل شرکت شاخص XOUT Capital، “پیشگام” سرمایه گذاری مضطرب.

شرکت وام رمزنگاری کسری موجودی 1.2 میلیارد دلاری را در پرونده ورشکستگی خود نشان داد، اما کسری واقعی بیش از 2.85 میلیارد دلار بود. سپرده‌های کاربران اکثر بدهی‌ها را 4.72 میلیارد دلار تشکیل می‌دهند، در حالی که دارایی سلسیوس شامل 600 میلیون دلار توکن CEL، 720 میلیون دلار در دارایی‌های استخراج و 1.75 میلیارد دلار در سایر دارایی‌های رمزنگاری شده است.
نویسنده: Prashant Jha

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉