گزارش: کشورها و موسسات علیرغم افت بازار به ارزهای دیجیتال روی می آورند


نوامبر شاهد کاهش درآمد استخراج بیت کوین برای استخراج کنندگان عمومی، کاهش سرمایه گذاری در سرمایه گذاری خطرپذیر و سیگنال هایی بود که بیت کوین می تواند به 12000 دلار برسد.

بازارهای کریپتو از ابتدای سه ماهه دوم سال 2022 در حال کاهش بوده اند. هر بار که زمستان کریپتو به نظر می رسید که در حال یخ زدگی جزئی است، سقوط قابل توجه دیگری رخ می دهد: درجه سانتیگراد، سه پیکان سرمایه، و اخیراً، FTX.

با نزدیک شدن به پایان سال 2022، به نظر می رسد که همان احساسات منفی ادامه پیدا کند. در حالی که برخی از تحلیلگران می گویند که مشتقات بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در حال حاضر سیگنال های مثبتی را برای بازار به دلیل نوسانات بالا نشان می دهند، همین نوسان بر احساسات سایر حوزه ها از جمله مقررات، استخراج، توکن های تغییرناپذیر (NFT) تأثیر می گذارد. و سهام کریپتو با وجود همه این‌ها، شرکت‌هایی مانند پورشه در حال ورود به فضای Web3 و NFT هستند و برزیل قانونی را تصویب کرده است که پرداخت‌های رمزنگاری را در سراسر کشور قانونی می‌کند. بیش از 60 معامله از سرمایه گذاری خطرپذیر در ماه نوامبر انجام شد که منجر به ورود سرمایه 800 میلیون دلاری به فضا شد. در این دوره از عدم قطعیت چیزهای بزرگ زیادی در حال ساخت هستند، اما مسلماً شرایط فعلی بازار به سختی قابل چشم پوشی است.

این گزارش را از پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود و خریداری کنید.

بیت کوین ستون فقرات کل صنعت کریپتو است و ممکن است هنوز پایین بازار نباشد. افت تاریخی قیمت در بازار نزولی نشان می دهد که بیت کوین همچنان می تواند تا محدوده 12000 تا 14000 دلار کاهش یابد.

با وجود این همه عدم قطعیت، داشتن کارشناسان موضوعی که می توانند به مرور جنبه های مختلف دنیای رمزنگاری کمک کنند، مفید است. به همین دلیل است که Cointelegraph Research گزارش بینش سرمایه‌گذار خود را هر ماه منتشر می‌کند، که شاخص‌های کلیدی از بخش‌های مختلف صنعت بلاک چین، از جمله مقررات، استخراج رمزارز، توکن‌های امنیتی، مشتقات بیت‌کوین و اتر، و فعالیت‌های VC را تجزیه و تحلیل می‌کند. با موضوع مهم بودن

احتمال کاهش بیشتر قیمت بیت کوین

همه نگاه ها به بیت کوین دوخته شده است زیرا بازار به دنبال انواع سرنخ هایی است که می تواند آینده را از گذشته مطلع کند. بیت کوین علیرغم افزایش سرعت ثابتی که در راه است، به طرز شگفت انگیزی خوب عمل می کند.

همانطور که نمودار زیر نشان می دهد، بیت کوین در طول چرخه نصف شدن، قبل از صعود با ورود به بازار صعودی بعدی، از لحاظ تاریخی ۸۰ درصد یا بیشتر از اوج های قبلی خود افت کرده است. در حالی که این چرخه به دلیل همه چیزهای مثبتی که بیت‌کوین و کریپتو در چند سال گذشته به دست آورده‌اند متفاوت است، احتمالاً قبل از بهبود در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت، حداقل بین ۱۲۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ دلار خواهد بود.

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف شامل تعدادی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققان با ترکیب سختگیری تحصیلی و فیلتر شده توسط تجربه عملی و سخت به دست آمده، متعهد به ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار هستند.

دملزا هیز، دکترا، مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از کارشناسان موضوعی از امور مالی، اقتصاد و فناوری را گرد هم آورد تا مهم ترین منبع را برای گزارش های صنعت و تحلیل های روشنگرانه به بازار بیاورد. این تیم از API ها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

با چندین دهه تجربه ترکیبی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، تیم تحقیقاتی کوین تلگراف کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای خود به خوبی استفاده کند، همراه با آخرین گزارش Insights Investor.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه خاصی در مورد هر شخص یا هر گونه اوراق بهادار یا محصول سرمایه گذاری نیست.


نویسنده: Cointelegraph Research

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید