آیا بیت کوین می تواند بخشی از صنعت 120 میلیون دلاری صندوق سرمایه گذاری مشترک باشد؟


مارسل پچمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف توضیح می دهد که چگونه بیت کوین می تواند بخشی از صنعت صندوق سرمایه گذاری مشترک 120 تریلیون دلاری شود.

برنامه Macro Markets که هر جمعه در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph منتشر می‌شود و توسط تحلیلگر رمزارز مارسل پچمن ارائه می‌شود، مفاهیم پیچیده‌ای را به زبان ساده توضیح می‌دهد و بر علت و تأثیر رویدادهای مالی سنتی بر فعالیت روزانه ارزهای دیجیتال تمرکز دارد. .

برنامه این هفته با بحث در مورد صنعت صندوق های سرمایه گذاری مشترک، از جمله بلک راک، فیدلیتی و ونگارد معروف، و چگونگی مدیریت 54 تریلیون دلاری 15 مدیر دارایی برتر آغاز می شود. آیا می توانید این را باور کنید؟ این پول می‌تواند تمام شرکت‌های فهرست شده در شاخص S&P 500 و همچنین تمام طلا، اوراق قرضه فیات و سکه‌های در گردش روی کره زمین را بخرد.

پچمن توضیح می‌دهد که چگونه ۱۲۰ تریلیون دلاری که توسط این صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک اداره می‌شود، به شدت به درآمد ثابت متکی است و چرا با وجود پرداخت کمتر از تورم در سه سال گذشته، همچنان بهترین شرط است. علاوه بر این، این برنامه به این موضوع می‌پردازد که چگونه استراتژی‌های سرمایه‌گذاری غیرفعال می‌توانند بیت کوین (BTC) را وارد عرصه جدیدی کرده و پذیرش آنی را در بین سرمایه‌گذاران نهادی هدایت کنند.

قسمت بعدی ماکرو مارکت به سؤالی از «شهر فیلم» پاسخ می‌دهد که هفته گذشته در نظرات ویدیویی YouTube سؤالی را مطرح کرد. پچمن توضیح می دهد که چرا نرخ پایین بیکاری 40 ساله در ایالات متحده برای سرمایه گذاری های پرخطر مثبت نبوده است. از سوی دیگر، این تحلیلگر نشان می دهد که افزایش نرخ بیکاری به ویژه بالای 10 درصد قطعا برای ارزهای دیجیتال مضر است.

این نمایشگاه با بررسی نرخ‌های سوآپ پیش‌فرض اعتباری ایالات متحده (CDS) که اخیراً به بالاترین سطح در 11 سال گذشته رسیده است، به پایان می‌رسد. اگر وام دهنده نتواند پرداخت های خود را انجام دهد، این ابزارهای بیمه فعال می شوند – در این مورد، خزانه داری ایالات متحده. پچمن توضیح می دهد که چرا CDS ایالات متحده در حال حاضر نگران کننده نیست و چگونه باید خطرات خاص برای ارز دلار آمریکا را تجزیه و تحلیل کرد.

اگر به دنبال محتوای انحصاری و ارزشمند از تحلیلگران و کارشناسان برجسته ارزهای دیجیتال هستید، فراموش نکنید که در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph مشترک شوید. هر جمعه در بازارهای ماکرو به ما بپیوندید.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید