آیا سقوط بیت کوین تراست در مقیاس خاکستری می تواند رویداد قو سیاه بعدی باشد؟  گزارش بازار را تماشا کنید

آیا سقوط بیت کوین تراست در مقیاس خاکستری می تواند رویداد قو سیاه بعدی باشد؟ گزارش بازار را تماشا کنید


در اپیزود این هفته گزارش بازار، کارشناسان ساکن کوین تلگراف در مورد سقوط احتمالی Grayscale Bitcoin Trust و پیامدهای آن برای بازار بحث می کنند.

در گزارش این هفته بازار، کارشناسان مقیم کوین تلگراف در مورد عواقب فروپاشی بیت کوین تراست Grayscale بحث می کنند.

برنامه این هفته را با جدیدترین اخبار بازار آغاز می کنیم:

آیا GBTC قو سیاه بعدی قیمت بیت کوین است؟ – 5 نکته در مورد بیت کوین در این هفته

بزرگترین ارز دیجیتال، بیت کوین (BTC)، درست مانند بقیه صنعت کریپتو، همچنان در برابر ریسک نزولی بسیار آسیب پذیر است، زیرا صرافی همچنان به مقابله با پیامدهای انفجار FTX ادامه می دهد.

با نزدیک شدن به نوامبر – درست همانطور که Terra در اوایل سال جاری فروپاشید – سرایت یک کلمه بر لبان همه است و این نگرانی وجود دارد که قربانیان جدید گرداب نقدینگی عظیم FTX همچنان ظاهر شوند. به نظر می رسد که Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) به دلایل اشتباه این هفته در رادار همه است. آیا رویداد بعدی قو سیاه برگزار خواهد شد؟ ما تمام جزئیات مربوط به GBTC را تجزیه می کنیم تا شما را به روز نگه داریم.

داده ها نشان می دهد که معامله گران اندکی صعودی هستند زیرا ارزش کل بازار کریپتو به زیر 800 میلیارد دلار کاهش می یابد

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به زیر 800 میلیارد دلار کاهش یافته است، اما داده ها دلایل متعددی را برای افزایش برخی معامله گران نشان می دهد. مارسل پچمن خود ما توضیح می دهد که چرا برخی از معامله گران واقعاً صعودی هستند، احساسی که کاملاً غیر منطقی به نظر می رسد. مارسل دلایل بسیار خوبی برای این موضوع دارد، پس حتماً دنبال کنید تا متوجه شوید.

کاردانو استیبل کوین الگوریتمی جدیدی را در سال 2023 راه اندازی می کند

پلتفرم بلاک چین اثبات سهام Cardano با Coti، یک پروتکل لایه 1 مبتنی بر گراف غیر چرخه ای جهت راه اندازی چیزی که آن را یک استیبل کوین الگوریتمی بیش از حد وثیقه می نامد، شریک شده است. این پروژه در اطلاعیه ای به کوین تلگراف اعلام کرد که استیبل کوین توسط وثیقه های اضافی به شکل ارز دیجیتال ذخیره شده در یک ذخیره پشتیبانی می شود. آیا به استیبل کوین دیگری نیاز داریم؟ این چه تفاوتی با استیبل کوین های موجود در حال حاضر در گردش دارد؟

CoinMarketCap ردیاب اثبات ذخیره را برای مبادلات ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد

CoinMarketCap، محقق بازار و ردیاب پیشرو در صنعت کریپتو، از راه‌اندازی ویژگی جدیدی در پلتفرم خود خبر داد که اطلاعات مالی به‌روز در مورد صرافی‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ردیاب اثبات ذخیره (PoR) مبادلات ارزهای دیجیتال فعال در صنعت را برای شفافیت نقدینگی در یک لحظه ممیزی می کند. بر اساس این اطلاعیه، مخاطبان مجموع دارایی‌های شرکت و آدرس‌های کیف پول عمومی مرتبط، به همراه موجودی، قیمت‌های جاری و ارزش کیف‌ها را شرح می‌دهند. کارشناسان ما نیاز به چنین ابزاری را توضیح می دهند و چگونه به صنعت کمک می کند.

سکه یا سوالی دارید که در اینجا مطرح نشده است؟ نگران نباشید. به اتاق چت یوتیوب بپیوندید و سوالات خود را در آنجا پست کنید و ما مطمئن خواهیم شد که پاسخ های خود را دریافت می کنید.

گزارش بازار هر سه‌شنبه ساعت ۱۲:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرقی (۱۶:۰۰ بعد از ظهر UTC) به صورت زنده پخش می‌شود، بنابراین برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده ما، به صفحه YouTube Cointelegraph سر بزنید و حتماً دکمه‌های Like و Subscribe را خراب کنید.


نویسنده: Cointelegraph

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉