راه اندازی شبکه توسعه دهنده COTI V2: جزئیات


فهرست

  • شبکه توسعه دهنده COTI V2 از مهندسان و کارآفرینان بلاک چین استقبال می کند
  • ابتکار کمک مالی 400 میلیونی COTI برای تقویت جامعه توسعه دهندگان اعلام شد

COTI V2 به اشتراک گذاری داده ها، تأیید صحت و محاسبات چند جانبه را بدون به خطر انداختن حریم خصوصی اطلاعات شخصی اساسی تسهیل می کند. این سرویس جدید آخرین پیشرفت ها را به طیف وسیعی از علاقه مندان و متخصصان Web3 معرفی می کند.

شبکه توسعه دهنده COTI V2 از مهندسان و کارآفرینان بلاک چین استقبال می کند

طبق بیانیه رسمی تیم، شبکه توسعه‌دهنده COTI V2 اکنون فعال است و برای اولین بار در کل تاریخ این بخش، پروتکل‌های پیشرفته خراب را به بلاک چین آورده است.

با اعلام این توسعه، COTI به یک نقطه عطف قابل توجه برای صنعت بلاک چین به عنوان یک کل می رسد، و لایه ای از حریم خصوصی را معرفی می کند که موارد استفاده بی شماری را که قبلاً توسعه با استفاده از اکوسیستم Web3 غیرممکن بود، باز می کند.

شهاف بار گفن، مدیر عامل COTI از همه توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال دعوت می کند تا ابزارهای جدیدی را که توسط برنامه توسعه COTI باز شده است، امتحان کنند:

ما با شبکه توسعه دهنده COTI V2 درهای خود را به روی جهان باز می کنیم. با برنامه سازندگان خود، از تیم هایی از سراسر جهان دعوت می کنیم تا به شبکه توسعه دهندگان COTI V2 بپیوندند و خلاقیت های شما را به اشتراک بگذارند. ما سالی باورنکردنی برای ساختن چیزهای جدید، ایجاد شرکای جدید و رشد شبکه COTI در پیش داریم.

تیم‌های توسعه می‌توانند از شبکه توسعه‌دهنده COTI V2 برای ساخت با استفاده از یکی از بهترین تکنیک‌ها در محاسبات چند جانبه (MPC) برای محافظت از اطلاعات خصوصی استفاده کنند – یک تکنیک رمزگذاری به نام مدارهای مخرب.

مرتبط با

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، در مارس 2024، تیم COTI یک ایردراپ بزرگ قبل از راه اندازی ارتقاء زیرساخت توسعه دهندگان برگزار کرد.

ابتکار کمک مالی 400 میلیونی COTI برای تقویت جامعه توسعه دهندگان اعلام شد

شبکه توسعه‌دهنده تعدادی ابزار مهم را برای تیم‌های توسعه فراهم می‌کند، از جمله NodeJS SDK، Python SDK، دسترسی به سرور، مستندات جامع، ضربه‌ای برای ارائه گاز برای فعالیت‌های روی زنجیره، و کاوشگر برای تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای.

شبکه توسعه دهندگان برای آزمایش سریع قراردادهای هوشمند جدید با استفاده از COTI V2 طراحی شده است که در یک محیط EVM با کاربری آسان و در دسترس با استفاده از زبان برنامه نویسی آشنا Solidity در دسترس است.

بنیاد COTI، به نام صندوق رشد ABC، 400 میلیون توکن COTI را به گروه‌هایی از سفیران، سازندگان و سازندگان اختصاص داده است تا راه‌حل‌های حفظ حریم خصوصی در دنیای واقعی را به توده‌ها ارائه دهند. این برنامه از برنامه های کاربردی محققان، توسعه دهندگان، مربیان و مهندسان نوآوری که می خواهند محدودیت های آنچه اکوسیستم COTI می تواند به دست آورد را آزمایش کنند، استقبال می کند.

داده ها می گوید که قیمت COTI در 24 ساعت گذشته در اطلاعیه های اصلی 6.23 درصد افزایش یافته است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید