بنیاد بین زنجیره ای Cosmos بودجه ای 26 میلیون دلاری را برای توسعه اکوسیستم در سال 2024 اختصاص داد.


مبلغ تخصیص داده شده کمتر از بودجه سال 2023 یعنی 40 میلیون دلار است.

بنیاد اینترچین (ICF) مستقر در سوئیس، توسعه‌دهنده اصلی پروتکل ارتباطات بین زنجیره‌ای Cosmos، 26.4 میلیون دلار برای نگهداری از آن اکوسیستم در سال آینده اختصاص خواهد داد.

کوین تلگراف در 13 دسامبر اعلام کرد که نقشه راه ICF 2024 “تامین مالی برای عملکرد بهینه Interchain Stack را در اولویت قرار می دهد.” از این مبلغ، 3 میلیون دلار به CometBFT، موتور تکثیر ماشین حالت مقاوم در برابر خطای بیزانس کاسموس اختصاص خواهد یافت. در همین حال، 4.5 میلیون دلار به کیت توسعه نرم افزار Cosmos (SDK) و 7.5 میلیون دلار به پروتکل ارتباطی بین بلاک چین بومی Cosmos (IBC) اختصاص خواهد یافت.

4.155 میلیون دلار باقی مانده صرف چارچوب قرارداد هوشمند CosmWasm، کتابخانه دیجیتال CosmJS و ممیزی های امنیتی اکوسیستم خواهد شد. ماریا گومز، مدیر هیئت مدیره ICF گفت: «برنامه بودجه امسال برای استفاده از پشته Interchain با استفاده رایگان و منبع باز طراحی شده است، که به عنوان یک کاتالیزور برای اتصالات پیشرفته بلاک چین عمل می کند.» نقشی که ما در اکوسیستم ایفا می کنیم این است که چگونه Interchain با هم کار می کند. مقامی که به او کمک می کند تا به هدف خود یعنی حاکمیت قابل اجرا برسد.»

ادامه مطلب


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید