Cosmos Hub برای بهبود امنیت، تورم ATOM را کاهش می دهد


این پیشنهاد با 41.1 درصد رأی موافق در مقایسه با 38.5 درصد رأی مخالف، بالاترین رأی مشارکت در اکوسیستم کیهان را به خود اختصاص داد.

هیئت حاکمه Cosmos Hub پیشنهادی را برای کاهش حداکثر نرخ تورم توکن بومی ATOM (ATOM) از تقریباً 14٪ به 10٪ تأیید کرده است.

طبق این پیشنهاد، تغییر مجاز بازده سهام سالانه اتم را از تقریباً 19٪ به تقریباً 13.4٪ کاهش می دهد. Cosmos Hub، بلاک چین اولیه در شبکه Cosmos، سیستمی از بلاک چین های به هم پیوسته است. توکن اصلی این هاب Atom است که برای هزینه های سهام، حاکمیت و تراکنش استفاده می شود.

این پیشنهاد با 41.1 درصد رأی موافق در مقایسه با 38.5 درصد رأی مخالف، بالاترین رأی مشارکت در اکوسیستم کیهان را به خود اختصاص داد. در ابتدا انتظار می‌رفت که اندکی قبل از پایان ضرب‌الاجل شکست بخورد، هجوم آرا در آخرین لحظه و برخی مخالفت‌های تاییدکنندگان، نتیجه را اندکی به نفع او کرد.

اسکرین شات پیشنهاد منبع: Mintscan

این پیشنهاد استدلال می کرد که نرخ تورم بالای اتم منجر به هزینه بیش از حد Cosmos Hub برای امنیت در مقایسه با توکن های مشابه شده است. او همچنین استدلال کرد که اعتبار سنجی ها هنوز هم می توانند حتی اگر تورم به 10 درصد کاهش یابد، به سوددهی دست پیدا کنند.

Zero Knowledge Validator، سازمانی که بیشترین آرا را به نفع این پیشنهاد دریافت کرد، حمایت خود از X را توجیه کرد. یک پست ادعا شده استتورم دو رقمی از منظر امنیتی غیرضروری است، قیمت اتم را در بلندمدت تضعیف می کند و استفاده از ATOM را در DeFi و سایر مناطق در منطقه اقتصادی اتم منع می کند.

مرتبط با: Azuki DAO با انصراف از شکایت علیه بنیانگذار، به Bean تغییر نام داد

مهمترین رای مخالف توسط اعتبارسنجی AllNodes داده شد. خلاصه شده است در یک پست در و تایید اتم.”

Cosmos Hub اخیراً برای راه‌اندازی یک ماژول استیکینگ مایع به‌روزرسانی شده است که به کاربران اجازه می‌دهد با حذف وجوه ATOM، دوره 21 روزه قبلی انتشار اوراق قرضه را دور بزنند. قبل از ارتقا، دارندگان ATOM یک دوره قفل 21 روزه داشتند تا پس از حذف توکن، وجوه خود را جابجا کنند. با ماژول جدید، ATOM سهامدار را می توان در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز Cosmos (DeFi) بدون قربانی کردن بازده سهام استفاده کرد.

مجله: آیا DAO ها بیش از حد هایپ شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید