پروژه استیبل کوین Cosmos EUR پس از 2 سال به پایان می رسد

پروژه استیبل کوین Cosmos EUR پس از 2 سال به پایان می رسد


e-Money نوشت: «فقدان برنامه های کاربردی در دنیای واقعی برای بلاک چین منجر به تقاضای پایین برای استیبل کوین های غیر دلاری شده است.

بر اساس یک پست در تاریخ 9 ژانویه، e-Money، یک پروژه استیبل کوین در اکوسیستم کیهان، اعلام کرد که صدور یورو استیبل کوین EURR را متوقف می کند که از 6 مارس 2023 اجرایی می شود. ای مانی با اعلام این تصمیم نوشت:

“فقدان برنامه های کاربردی در دنیای واقعی برای بلاک چین منجر به تقاضای کم برای استیبل کوین های غیر دلاری شده است. انتظار می رود قوانین آتی MiCA اروپا مانع از مقیاس پذیری استیبل کوین های حمایت شده توسط اروپا شود و فرصت های تجاری در صنعت را محدود کند. قانون MiCA اروپا به خودی خود. استیبل کوین صادر می کند و نوآوری در اتحادیه اروپا را تضعیف می کند.”

تا پایان مهلت مقرر، کاربران می توانند EEUR خود را با مبادله استیبل کوین برای دارایی های دیجیتالی مانند OSMO، ATOM یا USD Coin (USDC) در صرافی غیرمتمرکز Cosmos Osmosis (OSMO) بازخرید کنند. برای مبالغ بیش از 100000 یورو، e-Money بازخرید مستقیم یورو را با e-Money A/S توصیه می‌کند. این شرکت می‌گوید، “این به KYC/AML نیاز دارد و باید تقریباً 5 روز کاری منتظر بمانید تا پردازش شود. برای استفاده از این گزینه، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید.”

e-Money در سال 2017 بر روی بلاک چین Cosmos تأسیس شد و شبکه اصلی خود را در اوایل سال 2020 راه اندازی کرد. این شرکت قبلاً با سازمان خدمات مالی و ارنست اند یانگ برای “توسعه یک مدل شفاف و هماهنگ برای ارزهای باثبات که می تواند نرخ های بهره منفی در اروپا را پوشش دهد” همکاری کرده است. e-Money ابتدا در سال 2020 با استفاده از فناوری پل زدن اتریوم (ETH) و سپس با ترکیب Cosmos و Axelar شروع به انتشار استیبل کوین های EEUR کرد.

صنعت کریپتو با چالش‌های زیادی روبرو بوده است که هم دارایی‌های متمرکز و هم غیرمتمرکز در سال 2022 با آن مواجه هستند. در حالی که پول الکترونیکی مستقیماً تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد، کسب‌وکار استیبل کوین عمدتاً مبتنی بر ادغام با مالی سنتی است و علاقه مؤسسات مالی به ارزهای دیجیتال پس از سال 2022 کاهش یافته است. رویدادهای 2022.”

الان رای بدهید!
نویسنده: Zhiyuan Sun

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉