مک‌هنری، نماینده کنگره، جلسات مشترکی را برای بررسی ساختار بازار پیرامون دارایی‌های دیجیتال اعلام می‌کند


پاتریک مک‌هنری پیشنهاد کرد که جلسات استماع به تلاش‌های نظارتی در مورد لایحه دو حزبی به رهبری سناتور سینتیا لومیس و سناتور کریستن گیلیبراند کمک خواهد کرد.

پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، از برگزاری یک سری جلسات مشترک در ماه مه خبر داد که بر روی بررسی ساختار بازار پیرامون دارایی‌های دیجیتال در ایالات متحده متمرکز خواهد بود.

این اقدام در یک اعلامیه مشترک در تاریخ 27 آوریل توسط مک‌هنری، رئیس کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان، گلن تامپسون، رئیس کمیته فرعی دارایی‌های دیجیتال، فناوری مالی و گنجاندن، فرنچ هیل، و بازارهای کالا، رئیس دارایی‌های دیجیتال، اعلام شد. و کمیته فرعی توسعه روستایی، داستی جانسون.

«کمیته‌های ما تلاش‌های هماهنگ بی‌سابقه‌ای را برای تصویب و امضای قوانین شفاف جاده‌ای برای اکوسیستم دارایی دیجیتال آغاز می‌کنند. در بیانیه مشترک آمده است: «ما باید تعادل مناسب را برای حمایت از مصرف‌کنندگان بدون ممانعت از نوآوری مسئولانه ایجاد کنیم.

مک‌هنری که به عنوان بخشی از یک پانل با سناتور دوستدار رمزنگاری سینتیا لومیس در جریان رویداد اجماع 2023 در 28 آوریل صحبت می‌کرد، زمینه بیشتری را به جلسات آتی اضافه کرد:

او گفت: «ما جلسات استماع مشترکی را در ماه می برگزار خواهیم کرد. این اولین باری است که نگاهی جامع به مقررات، ساختار بازار خود پیرامون دارایی‌های دیجیتال و یک کمیته پارلمانی در حال گوش دادن به دیدگاه جامع خواهیم داشت.

آنچه که ما قصد داریم طی دو ماه آینده انجام دهیم، صدور لایحه ای است که به چگونگی انتقال یک محصول از رژیم اوراق بهادار به رژیم کالایی و همچنین بخشی از افزایش سرمایه برای دارایی های دیجیتال می پردازد. ، از حقوق ما در مورد محصولات ناپاک محافظت کنید [put] رژیم اوراق بهادار یا رژیم کالایی.»

مک‌هنری همچنین تاکید کرد که هدف از جلسات استماع، ایجاد لایحه‌ای است که شفافیت نظارتی را برای صنعت کریپتو فراهم کند، علاوه بر کار بر روی لایحه دو حزبی به رهبری لومیس و سناتور کرستن گیلیبراند.

قانون نوآوری مالی مسئول، که به عنوان لایحه لومیس-گیلیبراند نیز شناخته می شود، برای اولین بار در ژوئن 2022 در سنای ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، مقررات استیبل کوین و ارزهای دیجیتال معرفی شد. مالیات، در میان چیزهای دیگر.

این لایحه گسترده با تأخیر مواجه شده است، احتمالاً به دلیل پیچیدگی آن برای سناتورهایی که از رمزنگاری آگاه نیستند. Lummis و Gillibrand از آن زمان این لایحه را اصلاح کردند و انتظار می رود پیش نویس بعدی را به زودی منتشر کنند.

این کار سناتور لومز و سناتور گیلیبراند در سمت سنا است، اما این ابتکار عمل ما در مجلس خواهد بود. [of Congress]گفت.

مرتبط با: الیزابت وارن می خواهد تا سال 2024 پلیس در خانه شما باشد

لومیس در اظهار نظر در مورد لایحه اصلاح شده پیشنهاد کرد که این تکرار احتمالاً شامل تمرکز اضافی بر “منافع امنیت ملی” مانند امنیت سایبری خواهد بود.

“برخی از افرادی که با آنها صحبت کردم و در مورد دارایی های دیجیتالی بسیار بدبین هستند، نگران این هستند که جرایم سایبری به اندازه کافی در لایحه ما بررسی نشده است. بنابراین، من فکر می کنم که شما جنبه جرایم سایبری قوی تری را در طراحی ما خواهید دید. من فکر می کنم برخی از مقررات را خواهید دید که نیاز به ثبت نام دقیق دارند […] بنابراین شرکت ها به درستی تنظیم و بررسی می شوند.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید