Conflux پیشنهاد می کند Uniswap نسخه 3 را با ایجاد یک استخر نقدینگی 2 میلیون دلاری برای جفت های CFX اجرا کند.


پس از انقضای مجوز کد Uniswap V3 در 1 آوریل، Conflux در حال کار برای استقرار پروتکل غیرمتمرکز معاملات کریپتو در شبکه خود است.

بر اساس پیشنهادی که در 7 آوریل در انجمن مدیریت Uniswap ارائه شد، Conflux، یک بلاک چین عمومی و سازگار با مقررات، قصد دارد Uniswap v3 را در شبکه خود مستقر کند. پروتکل و استقرار صرافی غیرمتمرکز خود (DEX).

بر اساس این پیشنهاد، توزیع “دسترسی به میلیون ها کاربر جدید بالقوه، به ویژه در بازارهای چین و آسیا” را فراهم می کند. به گفته Conflux، شبکه آن در سه ماهه اول سال 2023 افزایش ترافیک را تجربه کرد. ارزش بازار این شبکه تقریباً 1 میلیارد دلار و ارزش کل زنجیره ای (TVL) 45 میلیون دلار است.

در حال حاضر، 84 درصد از برنامه های بلاک چین در سراسر جهان در چین ساخته شده است. در مقایسه با بریتانیا و ایالات متحده، 11 درصد و 14 درصد […] “این نشان می دهد که چین یکی از بالغ ترین بازارهای وب 3 است و قرار گرفتن در معرض برای همه پروژه ها مهم است.”

Conflux ادعا می کند که فشارهای نظارتی در ایالات متحده و اروپا نیز به رشد صنعت کریپتو در بازارهای آسیایی کمک خواهد کرد و اشاره می کند که بیش از 80 شرکت رمزنگاری در حال برنامه ریزی برای ایجاد دفتری در هنگ کنگ هستند که پل رمزنگاری را به سرزمین اصلی چین ارائه می دهد.

Ambre Soubiran، مدیرعامل ارائه‌دهنده داده‌های بازار ارز دیجیتال Kaiko، دیدگاه مشابهی دارد. «ایالات متحده این روزها سختگیرتر از همیشه در مورد ارزهای دیجیتال است و هنگ کنگ به راحتی تنظیم می شود. […] مرکز ثقل تجارت و سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری شده را بیشتر به هنگ کنگ منتقل می کند.

علاوه بر دسترسی بالقوه به بازار، مشوق‌های ارائه شده برای پروژه‌های ساخته شده بر روی Uniswap v3 در شبکه Conflux، ایجاد استخرهای نقدینگی برای جفت‌های معاملاتی توکن CFX – به ویژه CFX-USDT، CFX-BTC و CFX-ETH است. ارزش این استخرهای نقدینگی 2 میلیون دلار خواهد بود و به مدت دو سال قفل خواهند شد. بنیاد Conflux همچنین یک میلیون دلار “انگیزه نقدینگی” ارائه خواهد کرد.

Conflux یک بلاک چین لایه 1 است که بر روی مکانیزم ترکیبی اثبات کار و اثبات سهام اجرا می شود. در توسعه اخیر، این شبکه از همکاری با China Telecom برای توسعه سیم کارت بلاک چین (BSIM) خبر داد. BSIM مکانی امن برای ذخیره کلیدهای خصوصی دیجیتال فراهم می کند و می تواند از آن امضا برای انتقال وجه به سایر کاربران استفاده کند. علاوه بر این، عملکرد “بررسی مستقیم با یک کلیک” به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات تراکنش و پیشرفت وضعیت را در زمان واقعی بررسی کنند.

مجله: صرافی ژو سو در akshual 13.64 دلار شد، Huobi در بحران است – آسیا اکسپرس
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *