شرکت های بیشتری در حال آماده شدن برای اضافه کردن بیت کوین به ترازنامه خود پس از تغییر قوانین اساسی هستند


این قوانین اکنون به شرکت‌های هلدینگ کریپتو اجازه می‌دهد تا سود کاغذی را گزارش کنند، نه فقط زیان خود را، و ناظران صنعت می‌گویند که این می‌تواند به شرکت‌های بیشتری اعتماد به خرید بدهد.

به دنبال تغییر قوانین حسابداری جدید که به شرکت ها اجازه می دهد ارزش دارایی های رمزنگاری خود را با دقت بیشتری منعکس کنند، بیت کوین (BTC) و کریپتو ممکن است به زودی با موج دیگری از پذیرش گسترده توسط شرکت های مستقر در ایالات متحده روبرو شوند.

کوری کلیپستن، مدیر عامل صرافی سوان بیت کوین فقط بیت کوین، به کوین تلگراف گفت که شرکت هایی که بیت کوین دارند، مانند MicroStrategy و Tesla، که هر دو مجبور شده اند نقص دارایی های خود را گزارش کنند، «اکنون می توانند ارزش واقعی بیت کوین خود را با دقت بیشتری منعکس کنند. سرمایه گذاری ها.»

قوانین جدید هیئت استانداردهای حسابداری مالی (FASB) که در 13 دسامبر منتشر شد و قرار است در دسامبر 2024 اجرایی شود، به شرکت ها اجازه می دهد زمانی که دارایی های خود را نگهداری می کنند، با مشاهده ارزش تخمینی بازار ارز دیجیتال که به طور دقیق در دفاتر حسابداری شرکت ها نشان داده شده است، ثبت کنند. کسب کردن.

ادامه مطلب


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید