جامعه روز پیدایش بیت کوین را با ارسال بیت کوین در وبلاگ جنسیس جشن می گیرد

جامعه روز پیدایش بیت کوین را با ارسال بیت کوین در وبلاگ جنسیس جشن می گیرد


آدرس کیف پول در حال حاضر حاوی حدود 68.56 بیت کوین است و در زمان نگارش این مقاله حدود 1.1 میلیون دلار ارزش دارد.

همزمان با جشن تولد 14 سالگی بیت کوین (BTC)، کاربران بیت کوین در سراسر جهان به روش های مختلف جشن می گیرند و برخی تصمیم می گیرند بیت کوین را به آدرسی که حاوی پاداش استخراج بلوک جنسیس است ارسال کنند.

در 3 ژانویه 2009، ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین مستعار، بلوک جنسیس را استخراج کرد که منجر به استخراج اولین 50 بیت کوین شد. این مثال راه را برای توسعه کل صنعت هموار کرد که در آن میلیون‌ها نفر در حال تلاش برای چشم‌اندازی مشابه برای آینده پول هستند. بنابراین، در این روز، بسیاری با ارسال تبریک های مختلف به ارز دیجیتالی که همه چیز را آغاز کرد، ادای احترام کرده اند.

در حالی که بسیاری با تبریک این روز را جشن گرفتند، برخی با ارسال مقادیر کمی از بیت کوین به آدرس کیف پول ساتوشی از خالق بیت کوین متنفر بودند. چند تراکنش کوچک وجود دارد که BTC را در ژانویه به کیف پول ارسال می کند. با این حال، از زمان شروع آن، مردم به طور تصادفی بیت کوین را به حساب ارسال کردند و کل موجودی آن را به 68.56 بیت کوین، به ارزش 1.1 میلیون دلار در زمان نوشتن این مقاله رساندند.

بیت‌کوین‌ها تبریک‌های مختلفی ایجاد کردند، از جمله ویدیویی که روزنامه را با عنوان مهر شده روی بلوک جنسیس نشان می‌دهد و همچنین بیت کوین را به کیف پول بلوک جنسیس ارسال می‌کند.

در 28 دسامبر، یک هفته قبل از روز پیدایش بیت کوین، شرکت هوش تجاری Microstrategy بیت کوین بیشتری را به دارایی های خود اضافه کرد. این حرکت، جامعه کریپتو را به دو بخش تقسیم کرد و برخی نگرانی‌ها را در مورد یک دارایی که مقادیر زیادی بیت کوین را در خود جای داده است، ذکر کردند.

مربوط: نوسانات بیت کوین می تواند در سال 2023 به طلا بازگردد

از سوی دیگر، اخیراً یک وکیل مالیاتی بر قصد Microstrategy برای کاهش سود سرمایه خود در یک سال مالیاتی با فروش بیت کوین با ضرر تاکید کرده است. سلوا اوزلی، وکیل مالیاتی بین المللی و CPA به کوین تلگراف گفت که در حال حاضر هیچ قانون فروش شستشوی رمزنگاری خاصی وجود ندارد که فروش با ضرر و خرید مجدد را ظرف 30 روز ممنوع کند.
نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉