جامعه از مجموعه عجیب و غریب NFT «SimpDAO» ترامپ مبهوت شده است


حتی محافظه کاران و حامیان MAGA از ترامپ ناراضی هستند زیرا منتظر بیانیه جدی تر رئیس جمهور سابق هستند.

پروژه جمع آوری عجیب و غریب NFT رئیس جمهور سابق و از کریپتو متنفر دونالد ترامپ، جامعه را متحیر کرده است.

حتی محافظه کاران و حامیان مشتاق MAGA خراشیدن تحلیلگر اریک وال این پروژه را به یک “SimpDAO”، سران آنها تشبیه کرد.

در آنچه ترامپ در 15 دسامبر از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی Truth Social آن را “اعلان مهم” خواند، رئیس جمهور سابق از مجموعه ای از 45000 کارت معاملاتی NFT با آثار هنری خود را در لباس های مختلف، از جمله وسایل گلف، وسایل شکار و شکار به تصویر کشید. دنده. لباس ابرقهرمانی

NFT های مبتنی بر چند ضلعی به قیمت 99 دلار به ازای هر توکن به فروش می رسند و خریداران به طور خودکار در قرعه کشی هایی شرکت می کنند که شامل «1000 جایزه» مانند شام انفرادی، گفتگوهای زوم، و بازی های گلف با ترامپ است.

در زمان نگارش این مقاله، Opensea تقریباً 35600 کارت تجارت دیجیتال ترامپ را برای فروش ثانویه با قیمت پایه 0.065 اتر (ETH) یا 82 دلار فهرست کرده است.

افراد جامعه NFT گزارش کرده‌اند که برخی از بزرگترین فروش‌ها از 1 ETH (1270 دلار) تا 2 ETH (2541 دلار) بوده است.

دیوار، یکی از اولین کسانی است که توضیح او مفهوم SimpDAO را راه اندازی کرد و مفهوم خود را با EricaDAO راه اندازی کرد و به شباهت آن در توییتر اشاره کرد:

“یک دقیقه صبر کنید. این NFTها به شما امکان دسترسی به یک انجمن را می دهند. یک شام با ترامپ. بازی گلف با ترامپ. روی تماس ها بزرگنمایی کنید. جلسات تک به تک. امضاها. اینها کارت های بیسبال نیستند. این 407506a SimpDAO است! ”

اصطلاح SimpDAO پس از راه‌اندازی ستاره رسانه‌های اجتماعی Irene Zhao در ژانویه IreneDAO ابداع شد. پروژه NFT، معروف به “The Simps”، با هدف کمک به طرفداران از طریق عشق خود به Irene و ارائه توکن‌های رایگان، ملاقات و احوالپرسی، تماس‌های تلفنی و غیره انجام می‌شود. راهی برای به دست آوردن مزایا ارائه می دهد. دریای باز به تنهایی

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس سیاست را نادیده گرفت و نسبتاً نسبت به معنای این پروژه خوش‌بین بود و گفت: “رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده در حال صدور NFT است. و قبلاً رمزنگاری را دوست نداشت. ما در شرف رسیدن به آن هستیم.”

در پاسخ، جک دورسی، مدافع بیت کوین و بنیانگذار توییتر، پرسید: «به کجا می‌رود؟» او پرسید.

در حالی که حرکت های قطبی ترامپ عموما مورد استقبال حامیانش قرار می گیرد، تعداد شگفت انگیزی از او در این مثال حمایت نمی کنند.

حساب اینترنتی راست افراطی و شرکت‌کننده در شورش سرمایه، Baked Alaska (Anthime Gionet) توییت کرد من نمی توانم باور کنم که برای یک فروشنده NFT به زندان می روم. سازندگان محتوای محافظه کار Hodgetwins نیز ابراز نگرانی کردند.

آنها نوشتند و افزودند: “ای رفیق… در حالی که همه میهن پرستان به دنبال امید به آینده کشور ما هستند و ترامپ با “اعلان بزرگ” خود همه را بزرگنمایی می کند. [he] ارسال یک ویدیوی پیکاپ NFT با کیفیت پایین به عنوان “اعلامیه”، مردم را دور می کند… لعنتی.”
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید