برداشت انبوه 2.53 میلیارد دلاری بیت کوین صرافی های بزرگ را خفه می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علی مارتینز گزارش داد که تقریباً 37000 بیت کوین (BTC) به ارزش تقریبی 2.53 میلیارد دلار در 72 ساعت گذشته از مبادلات ارزهای دیجیتال حذف شده است. این حرکت بزرگ زمانی رخ داد که قیمت بیت کوین در مدت مشابه بیش از 6.5 درصد کاهش یافت و از 71979 دلار به 67128 دلار سقوط کرد.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

بیشتر این برداشت‌ها از کراکن، یک صرافی متمرکز بزرگ مستقر در ایالات متحده صورت گرفت. جالب توجه است، Kraken اجازه می دهد تا بسیاری از تراکنش ها در Tether (USDT) و بیت کوین از طریق معاملات مستقیم و خارج از بورس (OTC) تسهیل شوند. این مشخصات ممکن است نشان دهد که سرمایه‌گذاران یا نهنگ‌های بزرگ احتمالاً دارایی‌های خود را به استخرهای مبادلات مختلف یا برای استفاده بالقوه در ETF منتقل می‌کنند.

مرتبط با

این فعالیت پس از آن انجام شد که SEC ایالات متحده به صادرکنندگان بالقوه Ethereum ETF توصیه کرد تا فرم های اصلاح شده S-1 را تا امروز ارسال کنند. رگولاتور فرآیند بررسی را آغاز خواهد کرد که می تواند منجر به تغییرات بیشتر و احتمالاً تأیید این محصولات مالی شود.

برداشت های بزرگ و اقدامات اخیر SEC به عنوان شاخص های مثبت برای بازار در نظر گرفته می شود. وقتی پول‌های کلان بیت‌کوین را از صرافی‌ها دور می‌کنند، معمولاً به این معنی است که آن‌ها تصمیم می‌گیرند دارایی‌های خود را برای بلندمدت نگه دارند، که نشان می‌دهد به ارزش ارز دیجیتال اطمینان دارند.

علاوه بر این، معرفی بالقوه ETF های نقطه ای اتریوم می تواند به زودی توجه سرمایه گذاران نهادی بیشتری را به خود جلب کند و بازار را قانونی تر و جذاب تر کند.

مرتبط با

اگرچه هنوز کمی عدم اطمینان وجود دارد، چشم انداز کلی خوش بینانه است. این برداشت‌های قابل توجه بیت‌کوین، همراه با پیشرفت‌های نظارتی، یک محیط بازار را برای ارزهای دیجیتال تقویت می‌کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید