برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف راه اندازی شده و به دنبال راه اندازی وب 3 است

برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف راه اندازی شده و به دنبال راه اندازی وب 3 است


هدف این برنامه کمک به شرکت های Web3 برای افزایش حضور رسانه ای، رشد جامعه و آگاهی از برند است.

فضای Web3 به سرعت در حال رشد است و هر روز ابتکارات جدیدی ظاهر می شود. کل سرمایه گذاری در پروژه های Web3 حتی در بحبوحه بحران بازار به 30 میلیارد دلار در سال 2021 و 36 میلیارد دلار در سال 2022 افزایش یافت. در حالی که بسیاری از پروژه‌ها دارای ایده‌های خوب و ارزش پیشنهادی قوی برای ارائه به فضا هستند، این یک حوزه چالش‌برانگیز است که مملو از رقابت و عدم اطمینان از سوی عموم است.

کوین تلگراف از سال 2013 خود را به عنوان یک رهبر در دارایی های دیجیتال، Metaverse و تجارت رسانه های فناوری های نوظهور تثبیت کرده است و اکنون به دنبال کمک به سایر ستاره های در حال ظهور برای رسیدن به پتانسیل کامل خود است. کوین تلگراف از ارائه برنامه شتاب دهنده، یک برنامه پشتیبانی استارت آپی که از قابلیت های کوین تلگراف به عنوان یک رسانه قوی و شریک استراتژیک برای شرکت های آینده دار Web3 استفاده می کند، خرسند است.

پل سولنتسف، رئیس شتاب دهنده کوین تلگراف، به اشتراک گذاشت:

ما مشتاقیم که خط تولید خود را با برنامه شتاب دهنده گسترش دهیم و اطلاعات و آموزش بیشتری را به مخاطبان در سراسر جهان ارائه دهیم، به ویژه در مورد ابتکارات فناوری نوظهور و پیشرفت در Web3. ما از شرکت‌هایی با باورهای قوی و پروژه‌های نوآورانه استقبال می‌کنیم تا در این برنامه شرکت کنند و به شبکه شریک ما بپیوندند تا ارزش بلندمدت به صنعت اضافه کنند.»

Cointelegraph Accelerator از تخصص تیم جهانی Cointelegraph متشکل از بیش از 150 نفر که به 11 زبان کار می کنند و محصولات رسانه ای را توسعه می دهند، استفاده خواهد کرد. این برنامه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیرمتمرکز (NFTs)، GameFi، راه‌حل‌های اجتماعی Web3، زنجیره‌ای متقابل و لایه 2 و سایر بخش‌های صنعت گسترده‌تر Web3 را هدف قرار می‌دهد. این برنامه در حال حاضر بیش از ده ها شرکت را استخدام کرده است و اکنون روند درخواست را برای نامزدهای جدید برای پیوستن به آن عمومی کرده است.

برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف چیست؟

در حالی که بسیاری از برنامه های شتاب دهنده بر مشاوره و سپس سرمایه گذاری های پولی تمرکز دارند، کوین تلگراف مسیر متفاوتی را در پیش می گیرد. از طریق برنامه شتاب دهنده، شرکت‌کنندگان می‌توانند مشارکت‌های Cointelegraph را در قالب محصولات رسانه‌ای موجود در اکوسیستم پلتفرم دریافت کنند. پیشنهادات رسانه‌ای متنوع هستند و شامل محصولات تبلیغاتی استاندارد و همچنین پروژه‌های سفارشی، مواد آموزشی، ادغام محتوای محلی و موارد دیگر می‌شوند.

یکی از ویژگی‌های کلیدی این برنامه این است که Cointelegraph توسط یک بازوی تجاری جداگانه کاملاً مستقل از تیم تحریریه روزنامه‌نگاران آن اداره می‌شود و استارت‌آپ‌ها می‌توانند در ازای توکن‌های بومی پروژه خود یا سهام خود در این برنامه شرکت کنند. به شرایط خاص با انجام این کار، کوین تلگراف توجه خود را به موفقیت پروژه ها و رشد ارزش توکن معطوف می کند.

حمایت استراتژیک این برنامه معمولاً بین 9 تا 24 ماه به طول می انجامد و نقشه راه این طرح بر اساس نقاط عطف، بازاریابی و اهداف استراتژیک خواهد بود.

با در نظر گرفتن موفقیت بلندمدت، برنامه شتابدهنده قصد دارد تا در پروژه های شرکت کننده در معرض دید بلندمدت برند قرار گیرد. کوین تلگراف همچنین از شبکه گسترده شرکای خود برای ارائه پشتیبانی جامع و 360 درجه استراتژی بازاریابی به مجموعه پروژه های برنامه استفاده خواهد کرد.

این تکیه گاه در اشکال و اشکال مختلفی عرضه می شود. بسته به نیاز هر پروژه، کوین تلگراف می تواند نه تنها در بازاریابی و برندسازی، بلکه با تبلیغات به سرمایه گذاران، صرافی ها، سازندگان بازار، شرکای فناوری و رویدادهای آنلاین و آفلاین نیز پشتیبانی ارائه دهد.

چگونه ملحق شوم

پروژه‌هایی که می‌توانند در برنامه شتاب‌دهنده شرکت کنند، عموماً در مرحله پیش‌تولید تا سری A هستند و باید حداقل یک محصول قابل دوام ایجاد کرده باشند یا یک محصول کارآمد را راه‌اندازی کرده باشند. یک نقشه راه و مستندات پروژه به خوبی مشخص شده با ابزار به وضوح تعریف شده برای توکن نیز مورد نیاز است.

برای اینکه بخشی از برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف باشند، پروژه ها باید از وب سایت رسمی برنامه شتاب دهنده بازدید کنند تا با آنچه کوین تلگراف به عنوان رهبر رسانه ای شناخته شده و شریک ساخت برند ارائه می دهد آشنا شوند و سپس درخواست دهند.

در حالت ایده آل، کوین تلگراف مایل است از پروژه هایی در مراحل اولیه توسعه که محصولی آماده برای بازار طراحی کرده اند، پشتیبانی کند. برنامه شتاب دهنده انتخاب مناسبی برای استارت آپ هایی است که تیمی قوی، محصولی ارزشمند دارند و می خواهند با شبکه ای مستقر از سرمایه گذاران و سایر شرکا به یکی از بزرگترین مخاطبان در این زمینه دست یابند.

ساختن یک آینده Web3 پایدار

با رشد و تکامل فضای کریپتو، Web3 به طور پیوسته در راه دسترسی جهانی شدن است. با این حال، استارت‌آپ‌ها هنوز به کمک نیاز دارند تا یک نقطه ورود بی‌نظیر، یک پیروان قوی و یک جامعه اختصاصی پیرامون محصولاتشان ایجاد کنند.

کوین تلگراف متعهد به پیشبرد توسعه Web3 است و همکاری با شرکت های نوآور در مسیر درستی است. Cointelegraph هیجان زده است که بخشی از این آینده است و نمی تواند منتظر بماند تا ببیند ابتکارات Web3 چه به ارمغان می آورد.

برنامه شتابدهنده کوین تلگراف پشتیبانی رسانه ای و برند محکمی را ارائه می دهد که مبتدیان می توانند از آن بهره مند شوند. همانطور که فضای کریپتو به رشد خود ادامه می دهد، تثبیت خود به عنوان یک نام قابل تشخیص بسیار مهم است و کوین تلگراف اینجاست تا به شما کمک کند.

ثبت نام های برنامه شتاب دهنده اکنون شروع به ساختن آینده Web3 کرده اند.


نویسنده: Cointelegraph

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉