سود 390 درصدی Cointelegraph Markets Pro، سود 33 درصدی بیت کوین را تحت الشعاع قرار داد


هشدارهای Cointelegraph Markets Pro بار دیگر با ارائه هفت فرصت معاملاتی بر اساس چهار شاخص مختلف دارایی، بازار را شکست داد.

در آخرین گزارش VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro، پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال درجه سازمانی نشان داد که اعضای آن می‌توانند با ردیابی هفت معامله بر اساس چهار شاخص داده پیشرفته مختلف، به سود تجمعی 390 درصدی دست یابند. این گزارش هشدارهای تجاری ایجاد شده بین 11 تا 18 مارس 2023 را نشان می دهد.

سود بالقوه موجود برای مشترکین Cointelegraph Markets Pro به طور قابل توجهی بهتر از یک استراتژی خرید و نگه داشتن ساده است که می تواند سود 33 درصدی را برای دارندگان بیت کوین (BTC) در مدت مشابه به همراه داشته باشد.

Cointelegraph Markets Pro از شاخص هایی مانند امتیاز VORTECS™، NewsQuakes™، Most Active On Chain و Top 5 Exits برای ارائه هشدارهای بلادرنگ به مشترکین استفاده می کند.

سه گزارش آخر حاوی هشدارهایی با بازده تجمعی بیش از 100 درصد است که نشان می‌دهد این پلتفرم هوشمند رمزنگاری پیشرفته هر هفته فرصت‌های معاملاتی برنده را آشکار می‌کند.

هشدارهای VORTECS™

SingularityNET (AGIX) – 100٪ سود

نمودار قیمت AGIX پس از یک هشدار سبز رنگ VORTECS™ Score. منبع: کارشناس بازار کوین تلگراف

در 12 مارس، AGIX با 0.30 دلار معامله شد و الگوهای صعودی تاریخی را برای توکن 77 امتیازی ثبت کرد. سه روز بعد، قیمت 100٪ چشمگیر افزایش یافت و به 0.60 دلار رسید! امتیاز بالای 80 نیز افزایش یافت زیرا در 14 مارس با قیمت 0.40 دلار معامله شد. معامله گرانی که در این نقطه قیمت خرید می کنند می توانند 50 درصد افزایش داشته باشند.

AGIX توکن ابزاری برای SingularityNET است، یک شبکه غیرمتمرکز هوش مصنوعی (AI) که در آن شرکت‌کنندگان خدمات هوش مصنوعی را در مقیاس ایجاد می‌کنند، به اشتراک می‌گذارند و کسب درآمد می‌کنند. AGIX برای سهامداری، مدیریت و تراکنش در برنامه های غیرمتمرکز شبکه استفاده می شود.

ریشه (RAD) – 23٪ افزایش

نمودار قیمت RAD پس از یک هشدار سبز رنگ VORTECS™ Score. منبع: کارشناس بازار کوین تلگراف

در 8 مارس، RAD با قیمت 1.64 دلار معامله می شد که 79 امتیاز الگوهای صعودی تاریخی را برای توکن ثبت کرد. نه روز بعد، قیمت 23 درصد افزایش یافت و به 2.02 دلار رسید. به یاد داشته باشید، بازده سالانه سرمایه گذاری در صندوق های شاخص تقریباً 10٪ است.

RAD نماد اصلی رادیکل است، یک شبکه غیرمتمرکز برای همکاری توسعه نرم افزار.

NewsQuakes™

Prom (PROM) – 64٪ سود

نمودار قیمت PROM پس از هشدار NewsQuakes™. منبع: کارشناس بازار کوین تلگراف

یک هشدار NewsQuake بلافاصله به مشترکین Cointelegraph Markets Pro اطلاع داد که PROM با قیمت 4.49 دلار برای دارایی در Binance فهرست شده است. تنها پس از سه ساعت، قیمت 64 درصد افزایش یافت و به 7.34 دلار رسید!

PROM توکن بومی شبکه Prometheus است، ساختاری مبتنی بر بلاک چین که کاربران سعی می کنند با آن در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. هدف این پلتفرم اجازه داد و ستد غیرمتمرکز هر داده ای است و کاربران باید برای استفاده از خدمات و محصولات، مقدار مشخصی از توکن های PROM را خرج یا به اشتراک بگذارند.

سوملیه (SOMM) – 62 برد

هشدار NewsQuake™ SOMM و داده ها را برمی گرداند. منبع: کارشناس بازار کوین تلگراف

SOMM همچنین این هفته پس از گزارش NewsQuake™ در مورد لیست خود در Gate.io عملکرد خوبی داشت. تنها سه روز پس از اطلاع رسانی NewsQuake به مشترکین Markets Pro در مورد لیست، قیمت توکن 62٪ افزایش یافته است.

SOMM توکن ابزار بومی Sommelier است، یک پلتفرم غیرقانونی و زنجیره ای برای اجرای استراتژی های سرمایه گذاری مالی غیرمتمرکز مدیریت شده (DeFi). این توکن برای امنیت، کارمزد تراکنش، سهامداری و حاکمیت استفاده می شود.

Rocket Pool (RPL) – 24 درصد افزایش

هشدار NewsQuake™ RPL و داده ها را برمی گرداند. منبع: کارشناس بازار کوین تلگراف

در 13 مارس، یک NewsQuake™ به مشترکین Cointelegraph Markets Pro هشدار داد که دارایی در BitPanda فهرست خواهد شد. قیمت RPL در آن زمان 36.74 دلار بود. روز بعد، قیمت 24 درصد افزایش یافت و به 45.48 دلار رسید.

RPL توکن سرویس و حاکمیت Rocket Pool، یک پروتکل استیکینگ مایع در اتریوم است. این ارز اولین استخر کاملا غیر متمرکز اتریوم است.

5 خروجی برتر

نشانگر 5 خروجی برتر سهام که در Cointelegraph Markets Pro 2.0 راه اندازی شد، دارایی هایی که اغلب از یک صرافی حذف شده اند را در یک ساعت یا 24 ساعت گذشته ردیابی می کند. اگر کاربران از صرافی ها پول برداشت کنند، ممکن است کمتر بفروشند.

شبکه MASK (MASK) – 59٪ سود

موقعیت MASK در نمودار 5 خروجی برتر. منبع: کارشناس بازار کوین تلگراف

MASK در 15، 16 و 17 مارس در جدول 5 خروجی برتر قرار داشت. در 15 مارس با 4.06 دلار معامله شد و قیمت آن سه روز بعد به 6.38 دلار رسید که 59 درصد افزایش یافت.

MASK توکن ابزار بومی Mask Network است که به کاربران پلتفرم های رسانه های اجتماعی محبوب امکان ارسال ارز دیجیتال، تعامل با برنامه های غیرمتمرکز و به اشتراک گذاری محتوای رمزگذاری شده را می دهد. دارندگان MASK می توانند از طریق یک سازمان مستقل غیرمتمرکز به نام MaskDAO به طرح های اکوسیستم رأی دهند.

فعال ترین در زنجیره

NXM پیچیده (WNXM) – 59٪ افزایش

نمودار قیمت WNXM پس از افزایش 205 درصدی حجم در فعال ترین زنجیره. منبع: کارشناس بازار کوین تلگراف

مانند سایر ویژگی‌های برد، نمودار Active On Chain هفته خوبی داشت و هشدارها را دریافت کرد. به عنوان مثال، در 11 مارس، WNXM در حالی که با 18.15 دلار معامله می‌شد، در نمودار قرار داشت. مدت کوتاهی پس از آن، قیمت آن به سرعت شروع به افزایش کرد و در 18 مارس 59 درصد افزایش یافت و به 25.37 دلار رسید.

Cointelegraph Markets Pro دوباره ارائه می کند

Cointelegraph Markets Pro سابقه اثبات شده ای در ارائه چنین سودهایی به صورت هفتگی دارد. مطمئناً، اندازه سود می تواند از هفته به هفته متفاوت باشد، اما معمولاً بدون توجه به شرایط بازار وجود دارد.

علاوه بر این، پلتفرم در سطح سازمانی با دو شاخص اصلی خود متفاوت بود: هشدارهای VORTECS Score و Newsquakes™. نسخه 2.0 Cointelegraph Markets Pro اکنون شامل اندیکاتورهایی مانند فعال ترین و بهترین خروج در زنجیره است که هر دو هفته گذشته معاملات برنده ای را ارائه کردند.

وجود شاخص های متعدد نوعی تنوع ریسک برای اعضای جامعه Markets Pro است. با داشتن حداکثر هفت شاخص جداگانه برای انتخاب، اعضا دیگر صرفاً به امتیازات VORTECS™ یا هشدارهای Newsquake™، صرف نظر از قابلیت اطمینان تاریخی آنها، متکی نیستند.

ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه داده های حرکت بازار را قبل از اینکه این اطلاعات عمومی شود ارائه می دهد.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری شخصی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. ارقام و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری بیان شده اند. استراتژی‌هایی که به صورت زنده آزمایش شده‌اند، توصیه نیستند. قبل از تصمیم گیری مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

تمام ROI های نقل شده از 30 مارس 2023 صحیح هستند…


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید