Cointelegraph Markets Pro هشدارهای تجاری خوبی برای سود 65 درصدی در یک بازار بی ثبات ارائه می دهد


Cointelegraph Markets Pro با استفاده از شاخص‌های اختصاصی، داده‌های بلادرنگ را پردازش می‌کند تا سرمایه‌گذاران را قبل از حرکت بازار آگاه کند.

پیمایش در مناطق همیشه بی ثبات بازار کریپتو یکی از سخت ترین مشاغل برای معامله گران است – اما برای اعضای انجمن Cointelegraph Markets Pro بسیار دشوارتر است.

مشترکین Cointelegraph Markets Pro با داشتن یک پلتفرم هوش رمزنگاری در سطح سازمانی، قبل از اینکه بازار به طور منظم حرکت کند، توانستند تغییرات قیمت قابل توجهی را برای دارایی‌های کریپتو شناسایی کنند.

این قابلیت آینده نگری در واقع کار ابزارهای الگوریتمی Cointelegraph Market Pro است که برای شناسایی سکه هایی طراحی شده است که در طول تاریخ علائم مشابهی را با سکه هایی که در گذشته حرکت قابل توجهی داشته اند نشان می دهند.

هفته گذشته، هشدارهای Cointelegraph Markets Pro توسط شاخص‌های Newsquakes™، حجم توییتر و فعالیت On-Chain، اعضای Markets Pro را به فرصت‌هایی برای کسب 65 درصد تنها با سه معامله سوق داد!

OAX (OAX) – 39٪ افزایش

فعال ترین نمودار رویداد On-Chain برای جمعه، 24 مارس. منبع: Cointelegraph Markets Pro

رویداد On-Chain در OAX در روز جمعه، 24 مارس، 405 درصد افزایش یافت و یک جهش بزرگ در کاربران بالقوه این پلتفرم را نشان داد. در حالی که این افزایش به این معنی نیست که افزایش قیمت اجتناب ناپذیر است (همانطور که نمونه‌های دیگر نشان داده‌اند)، نشان می‌دهد که رشد فعالیت زنجیره‌ای می‌تواند افزایش قیمت‌ها را افزایش دهد.

در این مثال، قیمت OAX بلافاصله پس از افزایش فعالیت زنجیره ای 39 درصد افزایش می یابد.

OAX سکه بومی بنیاد OAX است که به دنبال پیشبرد امور مالی غیرمتمرکز از طریق ابزارها، فناوری، برنامه‌ها و پشتیبانی جامعه است.

داوری (ARB) – 14٪

فهرست Arbitrum NewsQuakes™ برای جمعه، 24 مارس. منبع: Cointelegraph Markets Pro

آربیتروم با انتشار خبر فهرست شدنش در پلتفرم Crypto.com 14 درصد افزایش یافت.

Newsquakes™ سودآورترین و قابل اعتمادترین شاخص جامعه Cointelegraph Markets Pro بوده است. از لحاظ تاریخی، اگر کسی هر هشدار لیست NewsQuakes™ را به مدت یک ساعت بخرد و نگه دارد، می تواند تا 120000 دلار از سهام اولیه 1000 دلاری کسب کند – این 120 برابر سود است!

ARB سکه اصلی Arbitrum است، یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است.

OmiseGo (OMG) – 12٪

نمودار قیمت OmiseGo که افزایش حجم توییت ها را در روز جمعه، 24 مارس نشان می دهد. منبع: Cointelegraph Markets Pro

ارزش بازار OmiseGo پس از افزایش 158 درصدی حجم توییت نسبت به میانگین 30 روزه، 12 درصد افزایش یافت. همانطور که در مثال بالا مشاهده می شود، نشانگر حجم توییت، احساسات عمومی را در مورد یک سکه که می تواند قبل از تغییر قیمت قابل توجه باشد، اندازه گیری می کند.

OMG سکه بومی OmiseGo است، یک پلتفرم تسویه و پرداخت غیرمتمرکز، قابل تعامل است.

مزیت Cointelegraph Markets Pro

در حالی که اکثر معامله گران باید در بازارهای معاملاتی کریپتو بسیار رقابتی از خود دفاع کنند، مشترکین Cointelegraph Markets Pro خود را در جامعه ای از افراد همفکر می یابند که با ابزارهای الگوریتمی و داده های درجه یک سازمانی تغذیه می شوند.

بنابراین، اعضا این فرصت را داشتند که هر هفته چند معامله برنده داشته باشند و به طور فعال از تجربه معاملاتی خود بیاموزند. پلتفرم Cointelegraph Markets Pro تقریباً هر روز بر اساس داده های بلادرنگ هشدارهایی مانند این را به اعضا ارائه می دهد و هر محیط بازار را به محیطی سودآور تبدیل می کند.

آیا از رتبه دوم در بین موسسات و از دست دادن فرصت های تجاری خسته شده اید؟ اگر چنین است، تنها یک مکان برای رفتن وجود دارد.

ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه داده های حرکت بازار را قبل از اینکه این اطلاعات عمومی شود ارائه می دهد.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری شخصی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. ارقام و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری بیان شده اند. استراتژی‌هایی که به صورت زنده آزمایش شده‌اند، توصیه نیستند. قبل از تصمیم گیری مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

تمام ROI های نقل شده از 28 مارس 2023 صحیح هستند…


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید