فروش ویژه مجموعه تاریخی کوین تلگراف اکنون فعال است


طرفداران کریپتو می توانند تاریخچه ارزهای دیجیتال را از طریق مجموعه های دیجیتالی کوین تلگراف جاودانه کنند و نسخه کامل آن در تاریخ 1 دسامبر منتشر خواهد شد.

آیا نگران چاپ یک قطعه از تاریخ رمزنگاری به عنوان یک مجموعه دیجیتال هستید؟ زمان تقریباً فرا رسیده است. مجموعه توکن غیرقابل تعویض تاریخی (NFT) Cointelegraph که با جمع آوری لیست انتظار بیش از 400000 مشارکت کننده، راه اندازی تاخیری اما منصفانه تر را تشویق می کند، در 23 نوامبر برای لیست های انتظار افتتاح شد و در 1 دسامبر برای عموم عرضه خواهد شد.

در حالی که فضای کریپتو و بلاک چین در تاریخ جهان نسبتاً جدید است، تعدادی از رویدادهای به یاد ماندنی طی سال‌ها سرفصل‌های به یاد ماندنی را به خود اختصاص داده‌اند. مجموعه تاریخی کوین تلگراف به عموم مردم این فرصت را می دهد تا تاریخچه مقالات کوین تلگراف را مرور کنند و آنچه را که می خواهند مالک یا معامله کنند با تبدیل آنها به مجموعه های دیجیتال جاودانه کنند. طرفداران در حال حاضر در حال بررسی برخی از مقالات Cointelegraph NFT در بازار دیجیتال OpenSea هستند، در حالی که دیگران در حال کنار هم قرار دادن چندین قطعه و جمع آوری آنها در مجموعه ای از توکن های تغییرناپذیر هستند.

در 14 اکتبر، Cointelegraph مجموعه تاریخی Cointelegraph را معرفی کرد که به افراد اجازه می‌دهد مقالات گذشته Cointelegraph را از گذشته انتخاب کرده و آنها را به‌عنوان مجموعه‌ای دیجیتالی چاپ کنند که می‌توانند داشته باشند و تجارت کنند. از 23 نوامبر، 500 نفر اولی که به لیست انتظار ملحق شده اند اکنون دسترسی کامل به چاپ مقالات مورد علاقه Cointelegraph در NFT دارند. اکنون 500 گروه دیگر از ارجاع دهندگان برتر می توانند اقدام کنند. پرتاب عمومی کامل در 1 دسامبر انجام خواهد شد.

مجموعه تاریخی Cointelegraph با کمک Mintmade توسعه یافته است. به عنوان بخشی از فرآیند پیش از راه اندازی، Mintmade به افرادی که ماموریت های خاصی را انجام می دادند، توکنی به نام «نقاط برش» اعطا کرد. این توکن‌ها به دارندگان این امکان را می‌دهند که مقالات مجموع دیجیتال Cointelegraph را چاپ کنند. در غیر این صورت، هزینه انتشار مقاله از 20 دلار شروع می شود و هر مقاله Cointelegraph به تعداد محدود موجود است.

خوانندگان علاقه مند به محصول NFT کوین تلگراف قبلاً چت را در بخش تاریخی کانال دیسکورد کوین تلگراف آغاز کرده اند.

در لیست انتظار نیستید اما می خواهید برای 1 دسامبر آماده باشید؟ وب‌سایت را مرور کنید و زودتر تصمیم بگیرید که کدام مقالات مجموعه‌ای دیجیتالی خوب هستند، سپس چاپ را درست با شروع راه‌اندازی شروع کنید.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید