کوین تلگراف برای شرکت در مجمع جهانی اقتصاد به داووس می رود

کوین تلگراف برای شرکت در مجمع جهانی اقتصاد به داووس می رود


Cointelegraph به عنوان نام‌های پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین در داووس در جریان مجمع جهانی اقتصاد حضور خواهد داشت.

مجموعه ای از رویدادهای ارزهای دیجیتال و بلاک چین، نمایشی پر جنب و جوش در پیست اسکی برفی در کوه های آلپ سوئیس ایجاد می کند، زیرا مجمع جهانی اقتصاد رهبران جهانی را برای حل مشکلات جهانی گرد هم می آورد.

کوین تلگراف برای پوشش مجمع جهانی اقتصاد (WEF) و تعدادی از رویدادهای متمرکز بر بلاک چین در حال برگزاری است. اعضای کلیدی دولت‌های جهانی، کسب‌وکارها و جامعه مدنی هر ساله برای کنفرانس WEF در شهر جمع می‌شوند، اما رویدادهای ارزهای دیجیتال و بلاک چین در طول این رویداد ویژه شروع به نشان دادن نشان خود می‌کنند.

دستور کار رسمی WEF برای سال 2023 شامل مقرراتی برای ارزهای دیجیتال و بلاک چین به عنوان موضوعات برجسته گفتگو در طول کنفرانس یک هفته ای بود. جلسه ای با عنوان “یافتن تعادل مناسب برای کریپتو” در 19 ژانویه (3 بعدازظهر به وقت CET) به بررسی “رونق و سقوط” بازارهای رمزنگاری در سال 2022 و بحث در مورد ایجاد “تنظیمات جامد” برای ارزهای دیجیتال خواهد پرداخت. نتایج مثبت کلان اقتصادی و اجتماعی.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل با کلاس نات، رئیس بانک مرکزی هلند، مرید مک گینس، رئیس کمیسیون اروپا و عمر سلطان العلما، وزیر دولت امارات متحده عربی برای هوش مصنوعی، اقتصاد دیجیتال و شیوه های کار از راه دور در جلسه حضور دارند.

جرمی آلر، مدیر عامل Circle، در 17 ژانویه (16:15 به وقت CET) میزبان جلسه ای در مورد اقتصادهای توکن شده خواهد بود تا بررسی کند کدام بخش ها می توانند بیشترین تأثیر را از توکن سازی داشته باشند.

مطالب مرتبط: کریپتوکارنسی که درب WEF را می زند: نمایی از داووس

Metaverse موضوع دیگری است که قرار است در طول WEF به آن پرداخته شود. جلسه ای با عنوان “استقرار در متاورس صنعتی” برای 19 ژانویه (09:00 CET) برنامه ریزی شده بود. در همین حال، مدیر ارشد محصول متا، کریس کاکس، یک میزگرد به نام “واقعیت جدید: ساختن دنیای متا” را مدیریت می کند که سرمایه گذاری 180 میلیارد دلاری در صنعت و توسعه بالقوه آن بر اساس تحقیق، نوآوری، سرمایه گذاری و سیاست را نشان می دهد. . این جلسه برای 18 ژانویه (15:00 CET) برنامه ریزی شده است.

WEF همچنین از طریق ارائه سه بعدی خود از متاورس استفاده می کند و به نمایندگان اجازه می دهد تا آواتارهایی برای کاوش در محیط های مختلف غوطه ور ایجاد کنند.

کریستینا لوکرزیا کورنیر، سردبیر کوین تلگراف، برای انتشار به WEF خواهد پیوست و تعدادی از پانل ها را در رویدادهای هفته مدیریت خواهد کرد.

این شامل جلسه ای با عنوان قابلیت همکاری و تغییر آب و هوا در جریان #BlockchainCentral Davos 2023 GBBC در 17 ژانویه (13:40 CET) است. کورنر همچنین در تاریخ 16 ژانویه (15:35 CET) در هدرا هاوس پنلی را با موضوع بررسی نقدینگی در بازارهای آب و هوایی و قیمت جهانی کربن در هدرا هاوس رهبری خواهد کرد.

در طی پانلی در خانه یونان در 17 ژانویه (09:30 CET)، کرنر درباره «ظهور فناوری‌های نوآورانه: راه‌های جدید برای بسیج مالی برای سرمایه‌گذاری‌های پایدار» صحبت خواهد کرد.

گرت جنکینسون، خبرنگار Cointelegraph، #BlockchainCentral Davos 2023 GBBC و Blockchain Hub Davos آزمایشگاه CV را پوشش خواهد داد. جنکینسون همچنین “گزارش های مرگ غیرمتمرکز مالی بیش از حد اغراق آمیز است… DeFi 2.0 در راه است!” جلسه ای با عنوان مدیریت خواهد کرد پانل “آینده متاورس” در Blockchain Hub در 17 ژانویه (15:30 CET) و در GBBC در 18 ژانویه (17:20 CET).

تعدادی از شرکت کنندگان تاثیرگذار صنعت از حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین در رویدادهای مختلف حضور خواهند داشت، از جمله امین گون سیرر، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های AVA، آنتونی اسکاراموچی، موسس SkyBridge Capital، و بریتنی، افشاگر و حفاظت از داده های کمبریج آنالیتیکا. مدافع. قیصری


نویسنده: Gareth Jenkinson

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉