Cointelegraph Accelerator و bitsCrunch Starter Program برای کمک به پروژه های NFT ترکیب می شوند


با یک ابتکار جدید، Cointelegraph Accelerator و BitsCrunch Starter Program با ارائه ابزارهای داده رایگان به استارت آپ ها در فضای داده NFT کمک می کنند.

از آنجایی که حجم معاملات توکن غیرقابل مذاکره (NFT) دوباره در سه ماهه اول سال 2023 شروع به بهبود می کند و بازارها برای یک تکه از کیک می جنگند، پروژه های بیشتری برای کمک به بازیگران بازار با زیرساخت ها و ابزارهای تحلیلی وارد فضا می شوند. همچنین، با ظهور تجارت متقلبانه و سایر شواهد سوء استفاده توسط بازیگران بد، تقاضا برای ابزارهای پزشکی قانونی برای کمک به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در تصمیم‌گیری آگاهانه و از نظر مالی مطمئن وجود دارد.

Cointelegraph Accelerator با همکاری با برنامه راه اندازی bitsCrunch برای کمک به توسعه دهندگان و استارت آپ ها در سفرشان به توسعه بیشتر صنعت NFT کمک می کند. از طریق ابتکار مشترک، اعضا از مزایای هر دو ابتکار برخوردار خواهند شد و در آن مشارکت خواهند داشت.

کوین تلگراف که در سال 2013 تأسیس شد، یک بازیکن قدیمی در دنیای رسانه های رمزنگاری و بلاک چین است. Cointelegraph Accelerator در سال 2023 راه اندازی شد و با پروژه های Web3 در مراحل اولیه کار می کند تا با اعمال نفوذ به مخاطبان محلی Web3، تخصص بازاریابی و شبکه گسترده ای از شرکای صنعتی، رشد آنها را افزایش دهد.

bitsCrunch که در زمینه تجزیه و تحلیل کار می کند، با ارائه راه حل های داده NFT در چندین بلاک چین، شناسایی معاملات شستشو و موارد دیگر، شفافیت را به صنعت اضافه می کند. در فوریه 2022، bitsCrunch به لطف سرمایه‌گذاری‌های شرکت‌هایی مانند Coinbase Ventures و Animoca Brands، 3.6 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرد.

برنامه راه اندازی bitsCrunch با ارائه دسترسی رایگان (یا کم هزینه) به راه حل های آنها از طریق پلت فرم و API شرکت کنندگان پذیرفته شده، به شرکت ها و توسعه دهندگان در مراحل اولیه کمک می کند. علاوه بر این، شرکت‌کنندگان در حین پیمایش ابزارهای خود و دسترسی زودهنگام به به‌روزرسانی‌ها، از bitCrunch کمک می‌گیرند.

همکاری بین برنامه راه اندازی BitsCrunch و Cointelegraph Accelerator با اتصال خطوط لوله پروژه های شرکت کننده، هم افزایی ایجاد می کند و در صورت رعایت معیارها، دسترسی سریع به برنامه شریک مربوطه را فراهم می کند. اعضای برنامه راه‌اندازی BitsCrunch نیز از طریق بسته‌های رسانه‌ای با تخفیف و انحصاری، پوشش رسانه‌ای در Cointelegraph دریافت خواهند کرد.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید