فهرست کامل Cointelegraph 2023 از 100 مورد برتر اکنون به صورت چاپی به عنوان مجموعه های دیجیتال موجود است


Cointelegraph 2023 آیا از 100 مورد برتر خوشتان آمد؟ خوانندگان می توانند پروفایل ها را به عنوان NFT وارد کنند.

از 20 مارس، افراد در صنعت کریپتو می توانند توکن های غیرقابل پاک کردن (NFT) را از لیست 100 برتر سال 2023 کوین تلگراف صادر کنند. در ماه فوریه، کوین تلگراف لیست 100 قهرمان برتر سال 2023 خود را از تأثیرگذارترین قهرمانان و تبهکاران در حوزه کریپتو و بلاک چین منتشر کرد. به صورت دسته‌ای در طول ماه پست شده و با شمارش معکوس تا نمایه بالا، هر ورودی شامل یک بیوگرافی و یک تصویر متحرک بود.

فهرست 100 برتر سال 2023 Cointelegraph را مرور کنید و پروفایل ها را جمع آوری کنید

برای یک دوره هفت روزه که از 20 مارس شروع می‌شود، نمایه‌های همه افرادی که در فهرست 100 نفر برتر سال 2023 Cointelegraph قرار دارند به‌عنوان نسخه محدود NFT قابل چاپ خواهند بود. فقط 100 NFT از هر نمایه قابل چاپ است و نسخه فقط در پنجره هفت روزه در دسترس است. پس از آن، خریداران علاقه مند در صورت تمایل به خرید باید به بازارهای ثانویه نگاه کنند.

NFT هر پروفایل منحصر به فرد، که می تواند از طریق کارت های نقدی یا Polygon’s MATIC (MATIC) خریداری شود، از 5 دلار شروع می شود که با چاپ NFT های بعدی گران تر می شود و سقف آن 100 دلار است. تمام عواید حاصل از این کمک مالی محدود صرف حمایت از آسیب دیدگان زلزله اخیر در ترکیه و سوریه خواهد شد.

100 برتر 2023 Cointelegraph با شصت و هفتمین بانک مرکزی نیجریه جامع است. مفاهیمی مانند مبادلات غیرمتمرکز در شماره 37; و افرادی مانند جوزف لوبین، مدیر عامل ConsenSys در شماره 15.

آیا می خواهید به عنوان NFT مشخصات فردی در 10 نفر برتر را بدست آورید؟ شاید چانگپنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، رتبه سوم، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، رتبه دوم، یا خود بیت کوین رتبه اول را داشته باشد؟ خریداران علاقه مند به 10 نمایه برتر نیز باید مقاله ای از مجموعه تاریخی Cointelegraph داشته باشند.

Cointelegraph با Mintmade همکاری می کند تا 100 مجموعه دیجیتال برتر و مجموعه تاریخی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای خرید ۱۰۰ NFT برتر Cointelegraph نیز می توان از سکه های قابل کسب درآمد به نام «امتیاز ضرب» استفاده کرد.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *