ورودی های سولانا YTD نشان می دهد که این آلتکوین محبوب ترین است – CoinShares


در حالی که سایر محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در یک دوره مشابه با خروج مواجه شده اند، سولانا در 9 هفته گذشته شاهد ورود ثابتی بوده است.

محصولات سرمایه‌گذاری سولانا (SOL) از ابتدای سال 2023 تاکنون 26 میلیون دلار به دست آورده‌اند و از همه آلت‌کوین‌های دیگر از جمله اتریوم پیشی گرفته‌اند و طبق ادعای کوین‌شیر، این آلت‌کوین محبوب‌ترین آلت‌کوین در بین سرمایه‌گذاران است.

جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares، در گزارش هفتگی جریان های صندوق دارایی دیجیتال به تاریخ 4 سپتامبر، اظهار داشت که در هفته منتهی به 1 سپتامبر، حجم معاملات برای محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال 90 درصد بالاتر از میانگین سال به سال با محصول کریپتو بوده است. خارج می شود. به 11.2 میلیون دلار کاهش یافت.

این نشان‌دهنده هفت هفته احساسات منفی است که در آن زمان 342 میلیون دلار از محصولات کریپتو خارج شد، اما محصولات سرمایه‌گذاری جریان خالص ورودی مثبت به 165 میلیون دلار در YTD باقی می‌مانند.

محصولات سرمایه گذاری کریپتو عمدتاً در هفت هفته گذشته شاهد رونق بوده اند. منبع: CoinShares

با این حال، خروجی ها بر محصولات سولانا تأثیری نداشت. ورودی هفتگی 700000 دلار مشاهده شد. این نهمین هفته متوالی با 14.1 میلیون دلار ورودی و 26 میلیون دلار در YTD در آن زمان بود.

جریان های هفتگی صندوق، جریان های ورودی مثبت به بیت کوین و سولانا را برای هفته منتهی به جمعه، سپتامبر نشان می دهد. منبع: CoinShares

محصولات بیت کوین (BTC) تنها دارایی های دیگری بودند که مجموع ورودی هفتگی 3.8 میلیون دلار را داشتند، در حالی که محصولات Short BTC، Polygon (MATIC) و Ether (ETH) همگی خروجی هفتگی را ثبت کردند.

قیمت SOL از اول ژانویه عمدتاً کاهش یافته است. منبع: کوین تلگراف

ورود سولانا در بحبوحه یک سری تحولات مثبت اخیر در شبکه صورت گرفت.

در 1 سپتامبر، ران کریستنسن، یکی از بنیانگذاران MakerDAO، پیشنهادی را برای ساخت زنجیره بومی آینده پروژه از انشعابی از پایگاه کد سولانا، علیرغم روابط طولانی مدت آن با اتریوم، ارائه کرد.

در 23 آگوست، گزارش شد که Shopify شبکه پرداخت مبتنی بر Solana، Solana Pay را به گزینه‌های پرداخت خود اضافه کرده است که با استیبل کوین USD Coin (USDC) شروع می‌شود.

شبکه Solana نیز شاهد بهبودهایی در عملکرد و قابلیت اطمینان بوده است. تا کنون تنها یک قطعی تجهیزات اصلی در سال 2023 رخ داده است.

مرتبط با: پرونده های بیت کوین ETF: چه کسی درخواست می کند و چه زمانی SEC می تواند تصمیم بگیرد؟

قیمت SOL از ابتدای سال حدود 95.5 درصد افزایش یافته است، اما از اواسط ژانویه عمدتاً در حدود 20 تا 25 دلار معامله شده است. طبق داده های کوین تلگراف، تا ساعت 12:00 5 سپتامبر در حدود 19.5 دلار معامله می شد.

با این حال، SOL 92.5٪ از بالاترین رکورد خود در حدود 260 دلار در نوامبر 2021 کاهش یافته است.

مجله: BitCulture: هنرهای زیبا، موسیقی هوش مصنوعی، پادکست + نقد کتاب در Solana


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید