CoinShares بالاترین درآمد سه ماهه از سه ماهه اول 2022 را اعلام کرد


بر اساس آخرین گزارش درآمد سه ماهه، شرکت سرمایه گذاری رمزارز CoinShares سودآورترین سه ماهه خود در یک سال گذشته را اعلام کرده است.

گروه سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinShares اخیرا گزارش درآمد سه ماهه اول خود را برای سال 2023 منتشر کرده است که آن را “بازگشت به سودآوری” می نامد.

نکات برجسته این گزارش شامل درآمد 11.73 میلیون دلاری (از 22.46 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022)، کل درآمد جامع 3.62 میلیون دلار (از 25.83 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022) و سود تعدیل شده قبل از بهره، مالیات، استهلاک است. و استهلاک (EBITDA) 10.61 میلیون دلار (کاهش از 25.83 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2022).

به طور کلی، برای سال 2022، CoinShares زیان عملیاتی 25.21 میلیون دلاری را گزارش کرد، برخلاف سود عملیاتی گزارش شده 126.54 میلیون دلاری شرکت در سال 2021.

بر اساس این گزارش، این پس از یک دوره پرتلاطم برای این شرکت و صنعت ارزهای دیجیتال به طور کلی رخ می دهد:

همانند سال 2022، صنایع مالی و ارز دیجیتال در سه ماهه اول سال 2023 با چشم انداز چالش برانگیز و پیچیده ای مواجه شدند. در برابر این پس زمینه، CoinShares مقاومت قوی نشان داده است. ما 15.3 میلیون پوند درآمد و درآمد در طول سه ماهه ایجاد کردیم و با 8.5 میلیون پوند EBITDA تعدیل شده با موفقیت به سوددهی بازگشتیم. این منجر به حاشیه EBITDA تعدیل شده 55٪ شد.

این گزارش به فروپاشی اخیر «بانک‌های دوستدار رمزنگاری مانند Silvergate و Signature» و بررسی‌های نظارتی پیرامون «افت چشمگیر» FTX به عنوان عوامل کاهش‌دهنده درآمد اشاره می‌کند که نشان می‌دهد ممکن است سود توسط شبح نظارت قریب الوقوع دولت تضعیف شده باشد.

CoinShares همچنان محتاطانه خوشبین است و می گوید: “ما از این فعالیت نظارتی اضافی استقبال می کنیم، اما امیدواریم همانطور که برخی از مفسران حدس می زنند، این امر به شکار جادوگران یا نتیجه سیاسی شدن رمزارز قبل از انتخابات ایالات متحده تبدیل نشود.”

گزارش درآمد مستقیماً پس از «گزارش جریان وجوه دارایی دیجیتال» CoinShares ارائه می‌شود. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، فاش کرد که مجموع فروش محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته 54 میلیون دلار است که به معنای نقل و انتقالات زیادی از مبادلات به کیف پول است.

با توجه به CoinShares، روند اخیر در خروجی ها را می توان، حداقل تا حدی، به دلیل گمانه زنی های مصرف کنندگان و صنعت در مورد افزایش نرخ بهره فدرال ایالات متحده مقصر دانست. همانطور که در گزارش قبلی کوین تلگراف اشاره شد، چنین حدس و گمان می تواند عاملی در نوسانات اخیر بیت کوین (BTC) باشد.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *