CoinList به "FUD" در مورد برداشت ها می پردازد، مسائل فنی را برای تاخیرها مشخص می کند

CoinList به “FUD” در مورد برداشت ها می پردازد، مسائل فنی را برای تاخیرها مشخص می کند


CoinList علت مشکلات مربوط به برداشت گزارش شده را “مشکلات حفظ” پلتفرم، که دچار قطعی شد و روی “بسیاری از توکن ها” تاثیر گذاشت، مقصر دانست.

صرافی ارزهای دیجیتال و پلتفرم عرضه اولیه سکه (ICO) CoinList پس از اینکه یک وبلاگ نویس گزارش داد که کاربران بیش از یک هفته قادر به برداشتن وجوه خود نبوده‌اند، در توییتر به موضوع “FUD” پرداخت و این نگرانی را ایجاد کرد که شرکت با مشکلات نقدینگی مواجه است یا ورشکست شدن

CoinList در ۲۴ نوامبر در توییتر گفت: «FUD زیادی وجود دارد که می‌خواهیم مستقیماً به آنها رسیدگی کنیم. نخ اظهار داشت که صرافی “ورشکسته، فاقد نقدینگی یا در آستانه ورشکستگی” نیست. با این حال، سپرده ها و برداشت ها تحت تأثیر “مسائل فنی” قرار گرفتند.

کالین وو وبلاگ نویس متمرکز بر رمزنگاری قبلاً مالک آن بود توییت کرد او به ۲۴۵۰۰۰ فالوور خود اطلاع داد که «برخی از اعضای انجمن» که از CoinList استفاده می‌کنند، به دلیل تعمیر و نگهداری قادر به برداشت وجه برای بیش از یک هفته نیستند.

CoinList دارای 35 میلیون دلار مطالبات طلبکار با صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری ورشکسته Three Arrows Capital است.

CoinList اعلام کرد که سیستم‌های داخلی خود را ارتقا داده و آدرس‌های کیف پول را که شامل «چند متولیان» می‌شود، برای کاهش ترس از سیل بانک‌ها در سایر پلتفرم‌ها تغییر داده است.

این شرکت دلیل «مسائل نگهداری» غیرقابل توضیح را دلیل اینکه تعدادی از ارزهای دیجیتال «بیش از حد انتظار طول می کشد تا مهاجرت کنند» و یکی از شرکای نگهبان ناشناس آن دچار «قطع» شد، ذکر کرد. […] بی ارتباط با انتقالی که روی توکن‌ها در پلتفرم در 23 نوامبر تأثیر می‌گذارد.

صفحه وضعیت برای برداشت با چهار ارز رمزنگاری که از 15 نوامبر برای برداشت در دسترس نیست و ارز دیجیتالی که از 16 نوامبر واریزهای تاخیری را تجربه می کند، “ضعف” است.

CoinList گفت: «یک بار دیگر، این یک مسئله کاملاً فنی است، نه یک فشار نقدینگی. این شرکت ادعا کرد که «همه دارایی‌های کاربر را در ازای دلار نگه می‌دارد» و خاطرنشان کرد که قصد دارد مدرک ذخیره را منتشر کند.

Cointelegraph برای اطلاعات بیشتر با CoinList تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مربوط: FTX نشان می دهد که چرا بانک ها باید ارز دیجیتال را تصاحب کنند

لیست پول درخواست کرد او در 14 نوامبر گفت که در معرض صرافی FTX که اکنون ورشکسته شده است، نیست، اما کاربران به طور فزاینده‌ای در مورد پلتفرم‌های متمرکز عصبی هستند و برای اطمینان از ایمن نگه‌داری دارایی‌های خود عجله دارند، همانطور که افزایش فروش گزارش شده توسط کیف پول سخت‌افزاری نشان می‌دهد. در اواسط نوامبر ارائه دهندگان Trezor و Ledger.

تقریباً در همان زمان، خروج بیت کوین (BTC) و استیبل کوین از صرافی ها به بالاترین حد تاریخی رسید و صرافی های غیرمتمرکز نیز شاهد افزایش فعالیت مشابه بودند.
نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉