CoinFLEX موضع خود را در مورد پروژه احتمالی جدید 3AC در میان واکنش‌های منفی روشن می‌کند

CoinFLEX موضع خود را در مورد پروژه احتمالی جدید 3AC در میان واکنش‌های منفی روشن می‌کند


طرح این صرافی به رسانه ها درز کرد و به دلیل دخالت در صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری شکست خورده Three Arrows Capital مورد انتقاد قرار گرفت.

در میان انتقادات فزاینده در رسانه‌های اجتماعی، شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز CoinFLEX به دنبال شفاف‌سازی برنامه‌های خود برای راه‌اندازی یک صرافی جدید ارز دیجیتال با Three Arrows Capital (3AC) است.

در روز 16 ژانویه، یک خبر فروش فاش شده نشان داد که با صندوق تامینی که اکنون ورشکسته شده است، برای ایجاد یک صرافی رمزنگاری پیشنهادی به نام “GTX” همکاری می کند که بر روی معاملات دریافتنی در برابر شرکت های ورشکسته تمرکز می کند.

در یک پست وبلاگی که مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد، CoinFLEX همچنان به “توضیحات نادرست در مورد مطالب فاش شده در مورد صرافی پیشنهادی “GTX” ادامه داد.

اول، CoinFLEX گفت که از نام “GTX” که به تفصیل در طرح خود استفاده نمی کند، اشاره کرد که در حال حاضر فقط به عنوان یک مکان نگهدارنده عمل می کند.

برخی از اعضای جامعه به شباهت‌هایی با نام صرافی رمزنگاری «FTX» که اخیراً سقوط کرده است، اشاره کردند که قبلاً توسط مؤسس سام بنکمن-فرید اداره می‌شد.

CoinFLEX اضافه کرد که Mark Lamb، مدیرعامل CoinFLEX و Sudhu Arumugam یکی از بنیانگذاران آن به مشارکت در سازمان جدید ادامه خواهند داد و افزود که تغییر نام تجاری خود را در سازمان جدید در نظر خواهد گرفت.

دوم، این شرکت به دنبال پاسخ به انتقادات از ابتکار عمل بود، با این استدلال که ساخت صرافی جدید هم برای ذینفعان و هم برای طلبکاران Coinflex ارزشمند است.

CoinFLEX گفت هرگونه سرمایه جمع آوری شده برای رشد عملیاتی و افزایش ارزش سهام برای طلبکاران و سهامداران CoinFLEX استفاده خواهد شد.

این خیابان نه تنها فرصتی برای خدمت به تعداد زیادی از اعتباردهندگان ارزهای دیجیتال موجود خواهد بود، بلکه از طریق معاملات کریپتو، حجم جدیدی را به صرافی خواهد آورد.

مهمتر از همه، ما متعهد هستیم که اطمینان حاصل کنیم که تمام تصمیمات و اقدامات اتخاذ شده توسط CoinFLEX به نفع طلبکاران CoinFLEX است.

این شرکت همچنین در حال بررسی اضافه کردن سایر طبقات دارایی مانند سهام و اوراق قرضه به پیشنهادهای دارایی جدید خود بود.

“تعدادی راه برای ایجاد سایت‌ها/مبادلات تنظیم‌شده برای این دارایی‌ها در نظر گرفته می‌شود. در چند ماه گذشته، ما پیشرفت چشمگیری در بحث با تنظیم‌کننده‌ها و شرکا در حوزه‌های قضایی بسیار معتبر داشته‌ایم.”

CoinFLEX همچنین اعلام کرد که تصمیم نهایی در مورد ایجاد صرافی جدید توسط “هیئت مدیره اصلاح شده” شرکت گرفته خواهد شد.

این شامل سپرده گذاران پلت فرم، دارندگان SmartBCH یا یک مدیر مستقل است که توسط سپرده گذاران پلت فرم با رضایت اتحاد SmartBCH، دارندگان سری B و دارندگان سری B انتخاب می شود.

وی خاطرنشان کرد که دولت از رای دادن به این پیشنهاد خودداری خواهد کرد.

مربوط: آلبرایت شکایت علیه آزمایشگاه های Terraform و Do Kwon را پس گرفت

برخی برنامه‌های CoinFLEX برای راه‌اندازی یک صرافی جدید کریپتو با 3AC را بحث‌برانگیز می‌دانند زیرا 3AC خود یک شرکت ورشکسته بود و محل اختفای بنیانگذاران آن هنوز مشخص نیست.

ریپل نیک بوگالیس، مدیر مهندسی سابق ریپل، در پستی در توییتر در تاریخ 16 ژانویه از ابتکار پیشنهادی جدید انتقاد کرد و آن را یک “تقلب” به دلیل دخالت بنیانگذاران 3AC سو ژو و کایل دیویس خواند.

در همین حال، مدیرعامل شرکت سازنده بازار ارزهای دیجیتال Wintermute اظهار داشت که شرکت او هر کسی را که در صرافی جدید سرمایه‌گذاری کند، لغو خواهد کرد.
نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉