Coinbase v. SEC: آخرین تحولات اعلام شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Coinbase در دعوای جاری خود با SEC، پاسخی را ارائه کرده است که از درخواست خود برای تأیید تجدید نظر موقت خود در دادگاه تجدیدنظر ناحیه دوم حمایت می کند. Paul Grewal، مدیر ارشد حقوقی Coinbase، این پیشرفت جدید را در X (توئیتر سابق) برجسته کرد.

به گفته گروال، موضع این شرکت ثابت است: حمایت از شفافیت نظارتی برای صنعت کریپتو و 52 میلیون آمریکایی که دارایی های دیجیتال هستند، در حالی که فراتر از اختیارات کنگره SEC را به چالش می کشد.

محور اعتراض Coinbase بر این است که آیا SEC می تواند معاملات دارایی دیجیتال را به عنوان “قراردادهای سرمایه گذاری” بدون هیچ گونه عنصر قراردادی تنظیم کند. این موضوع مختص کوین بیس نیست. در جستجوی راه حلی مشابه در مورد ریپل، SEC به “اهمیت صنعت” و اختلاف نظرهای این موضوع اذعان کرد.

در یک سری توییت، گروال خاطرنشان کرد که کوین بیس از ابتدا تلاش کرده است تا در گفتگوی سازنده با SEC برای ایجاد یک چارچوب نظارتی متعادل برای نوآوری ارزهای دیجیتال در ایالات متحده شرکت کند، اما این تلاش ها با مقاومت، مواضع متناقض و طرح دعوی قضایی مواجه شده است.

مرتبط با

کوین بیس در آخرین پرونده خود بر فوریت رسیدگی به این موضوع حقوقی حیاتی از طریق یک درخواست موقت تاکید کرد و بر اهمیت آن برای آینده صنعت کریپتو تاکید کرد. در اوایل این هفته، مجلس همچنین با تشخیص نیاز به قوانین نظارتی واضح، درخواست کوین بیس برای شفافیت را تقویت کرد.

گروال خاطرنشان کرد که صرف نظر از جدول زمانی، کوین بیس متعهد است که این موضوع را تا پایان خود پیگیری کند، با هدف تضمین وضوح نظارتی و عقب‌نشینی از «تنظیم‌کنندگان بیش از حد متعصب». این شرکت استدلال می کند که چنین تلاش هایی به نفع 52 میلیون آمریکایی علاقه مند به ارزهای دیجیتال ضروری است.

همانطور که مبارزه حقوقی ادامه دارد، نتیجه این مرحله فعلی در پرونده می تواند پیامدهای عمیقی برای کل صنعت ارزهای دیجیتال داشته باشد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید