کوین بیس صدور وام های جدید با پشتوانه بیت کوین را از طریق سرویس Borrow خود متوقف خواهد کرد


این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر 1 میلیون دلار بدون چک اعتباری وام بگیرند، مشروط بر اینکه از بیت کوین به عنوان وثیقه استفاده کنند.

صرافی رمزارز Coinbase وام‌دهی جدید را از طریق سرویس Borrow خود متوقف می‌کند، محصولی که به برخی از مشتریان ایالات متحده اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال را به عنوان وثیقه برای وام‌های نقدی ارسال کنند.

در ایمیلی که در 3 می به مشتریان Coinbase Borrow ارسال شد به اشتراک گذاشته شده است خریداران در توییتر، بدون ذکر دلیل، به صرافی گفتند که از 10 می، مشتریان نمی‌توانند وام‌های جدیدی را با Coinbase Borrow دریافت کنند.

وی افزود که هیچ تاثیری بر وام های معوق نخواهد داشت و مشتریان نیازی به اقدام بیشتری ندارند.

اسکرین شات ایمیل ارسال شده به مشتریان Coinbase که اعلام می کند اعتبارات جدید Borrow در 10 می منقضی می شود. منبع: توییتر

Coinbase به طور عمومی توضیح نداد که چرا Borrow را بسته است. یکی از سخنگویان کوین بیس به کوین تلگراف گفت:

ما به طور مرتب محصولات خود را ارزیابی می کنیم تا مطمئن شویم که پیشنهاداتی که مشتریان ما بیشتر به آنها اهمیت می دهند را در اولویت قرار می دهیم.

این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا 40 درصد از دارایی بیت کوین (BTC) خود را از صرافی با محدودیت 1 میلیون دلار وام بگیرند. نیازی به بررسی اعتباری ندارد و کاربران سالانه حدود 9 درصد برای خدمات پرداخت می کنند.

مرتبط با: مقامات و اعضای هیئت مدیره Coinbase به دلیل ادعای تجارت داخلی در زمان فهرست بندی شکایت کردند

این اعلامیه در حالی صورت می‌گیرد که درگیری‌های قانونی بین کوین‌بیس و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) وجود دارد، که در ماه مارس اخطاریه‌ای را به ولز ارسال کرد که در آن گفته شده بود «نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار» است.

ایمیل ارسال شده به کاربران همچنین اعلام نتایج سه ماهه اول مورد انتظار در 4 می را ادامه می دهد.

تحلیلگران سرمایه گذاری از سیتی، پیش از درآمدهای سه ماهه اول بازار سهام، ارزش سهام کوین بیس را از «خرید» به «خنثی» کاهش دادند. همچنین گزارش شده است که تحلیلگران Mizuho رتبه “کم کارایی” خود را در Coinbase حفظ کردند و گفتند که “پایه های آنها ضعیف است” و به نقل از میانگین حجم معاملات روزانه کمتر.

در اوایل این هفته، در بحبوحه سرکوب شرکت‌های رمزنگاری در ایالات متحده، کوین‌بیس تصمیم گرفت تا با راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی مشتقات صرافی بین‌المللی کوین‌بیس (CIE) در 2 می، صرافی خود را جهانی کند.

مجله: چه اتفاقی برای EOS افتاد؟ جامعه برای یک بازگشت غیرمنتظره تیراندازی می کند
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید